موجی از امید برای تغییر/به قلم فرزین امینی/

پرینت
موجی از امید برای تغییر/به قلم فرزین امینی/

پنجمین دوره شورای اسلامی زیراب همزمان با سراسر کشور رسما آغاز به کار کرد و یکبار دیگر شهروندان زیراب دل به آن بسته که بالاخره تابوی ناکامی و عقب ماندگی ها به دست منتخبین این دوره که ترکیبی از باتجربه ها و جوانان تحصیلکرده و کار آمد است شکسته خواهد شد؟؟!!!

زیراب شهری کوچک و مستعد که با وجود تدابیری مدبرانه،استعداد هرگونه تغییر و تحولی را دارا می باشد و اکنون زمان آن رسیده که اعضاء پنجمین دوره شورای اسلامی با عملکردی صحیح و توسعه شهری نارضایتی مردم را در شرایط فعلی به رضایتمندی تبدیل نمایند.

مردم با انتخاب ترکیبی جدید،خواهان تغییرات اساسی در سطح شهر و بهبود وضعیت موجود می باشند و امید می رود منتخبین مردم در این دوره بدور از حواشی و اعمال هرگونه سلایق شخصی و کارهای احساسی دسترسی به اهداف را غیر ممکن نساخته و خدای ناکرده باعث یاس مردم نشوند.

البته نباید نواختن سازهای ناکوک در همین ابتداء کار از سوی بعضی از افراد و بعضا (بعضن) تعداد کمی از رسانه ها را نادیده گرفت که هر نوع اختلاف سلیقه را محکوم کرده و متاسفانه با بزرگنمایی سعی در گل آلود کردن آب به ضرر مردم را دارند.

اگر قبول داریم که مردم فهیم آگاهانه دست به انتخاب زدند و اگر معتقدیم که گروه برگزیده سرآمد هستند پس نباید خیلی نگران متفاوت عمل کردن آنان باشیم و با هر تفاوت که لازمه خروج از روزمرگی می باشد با به چالش کشیدن آن،مسیر پیشرفت را ناهموار کرده و شرایط را با اهداف خود همسو کرده که در این بین جز مردم ضرر نخواهند کرد!!!

اعتقاد داریم که باید به جوانانی که در این دوره از توانمندی بالا و حتی تحصیلات مرتبط با شهرسازی برخوردارند را غنیمتی دانست و با حمایت و فرصت دادن به آنان نجات از رکود را انتظار داشت.

البته همیشه پیشکسوتان از جایگاه ویژه ای برخوردار بوده و هستند و در همین رابطه از با تجربه ها انتظار می رود بزرگی کرده و حتی فرصت بعضی از اشتباهات کوچک را به افراد جوان برای اثبات خود داده تا زمینه همکاری را بوجود آید نه اینکه با بروز اختلافات سلیقه ای احتمالی به بیرون،زمینه را جهت عدم تعامل فراهم آورند.

در نهایت مردم خود قاضی خوبی برای تشخیص خوب و بد احوال خود و شهرشان هستند و با انتخاب صد در صدی نیروی جدید به نوعی نارضایتی خود را در قبال وضعیت موجود ابراز کردند.

در پایان با اشاره و تشکر از سرپرستی تیم شهرداری زیراب آقای مهدی نصیری که در همین مدت کوتاه خیلی از کارهایی که فقط به بهانه نبود بودجه و امکانات زمین خورده بود را در اسرع وقت سامان بخشید و فعل خواستن را در عین بی بضاعتی صرف کرد را به شهرداران احتمالی بعدی یادآوری میکنم.

خدایا چنان کن سرانجام کار      تو خشنود باشی و ما رستگار

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

953 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس