امام جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی: دولت با شتاب بیشتری برای ارتقای سطح رضایت‌مندی مردم تلاش کند

پرینت
امام جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی: دولت با شتاب بیشتری برای ارتقای سطح رضایت‌مندی مردم تلاش کند

امام جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی با تقدیر از خدمات انجام‌شده خواستار شتاب بیشتر دولت برای ارتقای سطح رضایت‌مندی مردم شد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه‌شمالی، حجت الاسلام حسین ابراهیمی در خطبه‌های نماز جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی با اشاره به جایگاه آیت‌الله صالحی‌مازندرانی، گفت: ارزش و جایگاه آیت الله العظمی اسماعیل صالحی‌مازندرانی که آیت‌الله جوادی‌آملی درباره ایشان خاطرات مهمی را بیان کردند، شناخته نشد.

امام جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی به توصیه‌های مقام معظم رهبری در دیدار جمعی از فعالان فرهنگی با حضور وزیر جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره تربیت دینی و انقلابی اشاره کرد و افزود: تقویت روحیه جهادی و انقلابی از مهمترین وظیفه مسؤولان فرهنگی توسط مقام معظم رهبری ذکر شد و اخلاق همراه با تقویت روحیه انقلابی، دینی و حرکت جهادی، ماندگار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه امروز مهمترین وظیفه ما تقویت اخلاق دینی و انقلابی است و مدیران به صورتی تلاش نکنند که روحیه انقلابی تضعیف شود، خاطر‌نشان کرد: رهبر انقلاب اسلامی، مساجد را کانون تربیت شهید محسن حججی‌ها نامیدند.

خطیب نماز جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی با تبریک هفته دولت و تقدیر از فعالیت‌های دولت به مهمترین وظایف رئیس جمهور از نظر مقام معظم رهبری که گشایش اقتصادی و ارتقای فرهنگ دینی مردم است، اشاره و اظهار‌کرد: دولت دوازدهم از توانمندی‌های داخلی برای مدیریت جهادی استفاده کند و مدیریت جهادی و نه رابطه با امریکا کلید حل مشکلات جامعه است و تحقق عملی وعده‌‌های رئیس جمهور انتظار به‌حق مردم است و باید پاسخ شایسته‌ای به مطالبات مردم داده شود.

ابراهیمی با اشاره به اینکه از زحمات دولت تقدیر می‌کنیم ولی این موارد را کافی نمی‌دانیم و با شتاب بیشتری برای ارتقای سطح رضایت‌مندی مردم تلاش شود، خاطر‌نشان‌کرد: ایادی استکبار جهانی در برابر جهان اسلام قرار دارند و منافقین و داعش زیر چتر امریکا و صهیونیسم جنایت می کنند.

وی وضعیت یمن را حاصل توطئه پنهان امریکا و مزدوران عربستان دانست و گفت: چاره وضعیت یمن به فرموده امام راحل، اجتماع مستضعفان برای نابودی استکبار است.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

952 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس