امام جمعه پل‌سفید سوادکوه خواستار شد؛ تلاش شود تا معیشت و اقتصاد مردم در دولت دوازدهم به نقطه قابل قبولی برسد

پرینت
امام جمعه پل‌سفید سوادکوه خواستار شد؛ تلاش شود تا معیشت و اقتصاد مردم در دولت دوازدهم به نقطه قابل قبولی برسد

امام جمعه پل‌سفید سوادکوه، گفت: تلاش شود تا معیشت و اقتصاد مردم در دولت دوازدهم به نقطه قابل قبولی برسد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، حجت الاسلام حسن قربانی با اشاره به اینکه پیامبر گرامی برای آموزش مناسک حج و معرفی امام امت اسلامی در حج آخر خود حضور یافت، اظهار‌کرد: قرائت‌ قرآن، استغفار و دعای توسل مورد توجه مومن باشد.

امام جمعه پل‌سفید سوادکوه با گرامی‌داشت هفته دولت به روز کارمند اشاره کرد و افزود: کارمندانی که با‌دانش و متعهد و دلسوز هستند و علم و تقوا بیشتری دارند مورد توجه قرار گیرند.

وی به روز دارو‌سازی اشاره و خاطر‌نشان کرد: رجوع به عالم، دستور دینی است و عالم‌محوری باید در جامعه در اولویت قرار گیرد و توجه به خروجی جلسات دینی مورد برنامه‌ریزی قرار گیرد.

خطیب‌ نماز جمعه پل‌سفید با بیان اینکه دست‌های پشت‌پرده سیاسی می‌خواهد به شیعه ضربه بزند و برای ماندگاری شیعه تلاش‌های مختلفی در طول تاریخ انجام شد، اظهار‌کرد: زیارت امام محمد‌باقر(ع) توسط پیامبر گرامی اسلام به جابر انصاری بیان شد و امام پنجم در کربلا، 4 ساله بود و روحش کربلایی بود.

قربانی به آغاز  دولت دوازدهم و دیدگاه مقام‌معظم رهبری برای اولویت دولت به معیشت و اقتصاد مردم اشاره کرد و افزود: تلاش شود تا معیشت و اقتصاد مردم در دولت دوازدهم به نقطه قابل قبولی برسد.

امام جمعه پل‌سفید سوادکوه با بیان اینکه تقوای دل و دوری از مکر و حیله باعث تعظیم شعائر و عاقبت‌بخیری است، گفت: مقام معظم رهبری حضور مسؤولان در بین مردم و شنیدن سخنان آنان را توصیه کردند و مردم سوادکوه مردم قانعی هستند و کوهپایه‌ای بودن و سرمایی‌بودن شهرستان با کاهش قیمت گاز مصرفی همراه باشد.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

952 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس