امام جمعه زیراب سوادکوه: ایران به دلیل حمایت از گروه‌های ضد‌صهیونیستی به عنوان حامی تروریسم معرفی می‌شود

پرینت
امام جمعه زیراب سوادکوه: ایران به دلیل حمایت از گروه‌های ضد‌صهیونیستی به عنوان حامی تروریسم معرفی می‌شود

امام جمعه زیراب سوادکوه حمایت ایران از گروه‌های ضد‌صهیونیستی را بهانه حمایت این کشور از تروریسم ذکر کرد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، حجت الاسلام محمد‌زمان رضایی در خطبه‌های نماز جمعه زیراب سوادکوه با اشاره به حدیثی از امام جواد(ع) درباره خصلت‌های مؤمن، گفت: توفیق از طرف خدا، واعظی از درون و پذیرش نصیحت نصحیت‌گر از خصلت‌های مومن است.

امام جمعه زیراب سوادکوه به ابعاد توفیق الهی اشاره کرد و افزود: فراهم‌شدن مقدمات دست‌یابی به مقصود توسط خدا توفیق است و از میان‌رفتن مقدمات دست‌یابی به اهداف الهی که اعمال فرد هم در آن نقش دارد به معنای سلب‌توفیق است.

وی با بیان اینکه مسلمانان در مقطع حساسی زندگی می‌کنند، خاطر‌نشان کرد: دشمنان در مناطق مختلف جهان بر علیه شیعیان در حال جنگ هستند که وضعیت اسفناک جنبش اسلامی نیجریه و بازداشت غیر‌قانونی شیخ زکزاکی را شاهد هستیم.

خطیب جمعه زیراب سوادکوه به وضعیت تبعید، زندانی و شکنجه علما و بزرگان شیعه در بحرین اشاره و اظهار کرد: اتهام‌زنی دولت کویت بر علیه ایران و حزب‌الله لبنان هم از نمک‌نشناسی دولت کویت است.

رضایی به اتهام علیه ایران در حمایت از تروریسم اشاره کرد و افزود: جمهوری اسلامی ایران به دلیل حمایت از گروه‌های ضد‌صهیونیستی به عنوان حامی تروریسم معرفی می‌شود.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

953 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس