با برگزاری جشن‌ گلریزان صورت گرفت؛تهیه جهیزیه برای 30 نو‌عروس سوادکوهی

پرینت
با برگزاری جشن‌ گلریزان صورت گرفت؛تهیه جهیزیه برای 30 نو‌عروس سوادکوهی
مدیر کمیته امداد امام خمینی شهرستان سوادکوه از تهیه جهیزیه برای 30 نو‌عروس سوادکوهی از محل برگزاری جشن‌گلریزان در سال جاری خبر داد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه نیوز) وخبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، محمود‌ضیا سراجی دوشنبه‌شب در جلسه هماهنگی برگزاری مراسم گلریزان سوادکوه، گفت: همسو‌سازی و یک‌پارچه‌کردن خدمات از مهمترین فعالیت‌های کمیته امداد امام خمینی است که با هماهنگی و تعامل با ادارات و نهاد‌ها اجرایی می‌شود.

مدیر کمیته امداد امام خمینی شهرستان سوادکوه با بیان اینکه شناسایی مدد‌جویان از طرف دستگاه‌های متولی باعث هم‌افزایی در خدمت‌رسانی می‌شود، افزود: تامین جهیزیه نوعروسان و تامین لوازم مورد نیاز برای ساخت مسکن مددجویان از موضوع‌هایی است که می‌تواند با هم‌افزایی دستگاه‌های متولی توسعه بیشتری پیدا کند.

وی از برنامه‌ریزی برای تهیه جهیزیه 30 نو‌عروس سوادکوهی در سال‌جاری خبرداد و خاطر‌نشان کرد: هزینه تهیه جهیزیه 30 نو‌عروس سوادکوهی در سال‌جاری به صورت جشن‌گلریزان تهیه می‌شود و با حضور خیرین و علاقمندان و پخش از شبکه تبرستان همراه است.

سراجی با قدردانی از شهرداری و شورای اسلامی شهر‌های زیراب و پل‌سفید، از ساخت و تحویل 12 واحد مسکونی در سال گذشته به مدد‌جویان خبر داد و خاطر‌نشان کرد: امسال قصد داریم تا 17 واحد مسکونی جدید برای مدد‌جویان شهرستان سوادکوه بسازیم.

مدیر کمیته امداد امام خمینی شهرستان سوادکوه با اشاره به اینکه در سال گذشته 100 میلیون تومان برای تأمین جهیزیه 33 نو‌عروس هزینه شد و به 19 داماد تحت‌پوشش هم هدیه داده شد، اظهار کرد: ترویج فرهنگ انفاق و نیکوکاری در جامعه، ترویج فرهنگ زکات مستحب، ترویج فرهنگ صدقه، کمک به ادامه تحصیل دانش‌آموزان مستعد و نیازمند، برگزاری جشن‌های دهه ولایت از عید قربان تا عید غدیر و توزیع نذورات جمع آوری‌‎شده و جشن جشن‌گلریزان ازدواج نوعروسان در دستور کار ما قرار دارد.

وی گفت: شماره حساب‌های بانک صادرات کمیته امداد 0102599808005 و بانک صادرات کمک‌های امانی 0102599822005 است.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

953 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس