رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سوادکوه خواستار شد؛ جریان‌سازی مناسب رسانه‌ای برای توسعه شهرستان سوادکوه

پرینت
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سوادکوه خواستار شد؛ جریان‌سازی مناسب رسانه‌ای برای توسعه شهرستان سوادکوه

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سوادکوه خواستار جریان‌سازی مناسب رسانه‌ای برای توسعه شهرستان سوادکوه شد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، سید‌یوسف موسوی‌شیخ صبح امروز در جلسه بسیج رسانه شهرستان سوادکوه با اشاره به حمایت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی از برنامه‌های مختلف فرهنگی و هنری، گفت: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سوادکوه همکاری لازم با بسیج رسانه و بسیج هنرمندان دارد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی با بیان اینکه شناسایی استعداد‌ها و توانمندی‌های حوزه فرهنگی و هنری و رفع مشکلات این حوزه در دستور کار فعالان فرهنگی و هنری قرار گیرد، افزود: استفاده از ظرفیت‌های گردشگری و کاهش آسیب‌های فرهنگی و اجتماعی با تلاش رسانه‌های فعال شهرستان محقق شود.

وی جریان‌سازی مناسب رسانه‌ای در شهرستان سوادکوه با توجه به زمینه‌های توسعه شهرستان سوادکوه را خواستار شد و خاطر‌نشان کرد: جریان‌سازی مثبت و هدف‌دهی مناسب رویداد‌ها، مورد توجه خبرنگاران قرار گیرد.

موسوی بر لزوم استفاده بسیج رسانه از توانمندی‌های موجود فرهنگی و رسانه‌ای شهرستان سوادکوه اشاره کرد و گفت: رسانه‌ها، افق دید خود را برای آینده تبیین کنند و در مسیر اطلاع‌رسانی‌ها بر چارچوب‌های قانونی و اخلاقی توجه کنند.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

953 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس