مدیر جدید بسیج رسانه شهرستان سوادکوه معرفی شد

پرینت
با حضور خبرنگاران

مدیر جدید بسیج رسانه شهرستان سوادکوه معرفی شد

مدیر جدید بسیج رسانه سوادکوه با حضور خبرنگاران و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان معرفی شد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، محمد ابراهیمی صبح امروز در جلسه تودیع و معارفه مدیر بسیج رسانه شهرستان سوادکوه با اشاره به اینکه اطلاعات و اخبار، نیاز روزانه مردم است و ما در عصر سرعت انتقال اخبار قرار داریم، گفت: محتوا و نحوه اطلاع‌رسانی اخبار از رسالت‌های سنگین خبرنگاران است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سوادکوه با بیان اینکه عدالت در ارسال اخبار مورد توجه خبرنگاران باشد، افزود: ذات انسان‌ها، حق‌طلب است و بیان حقایق باعث پذیرش افکار عمومی است.

وی با بیان اینکه رسانه‌های خارجی برای گسترش عقاید باطل خود از وسایل ارتباط‌جمعی استفاده گسترده‌ای دارند، خاطر‌نشان کرد: اطلاع‌رسانی و تبیین ارزش‌ها در مسیر شهید و شهادت قرار دارد و امام راحل سلاح تبلیغات را برّنده‌تر از سلام نظامی ذکر کردند.

ابراهیمی خواستار برجسته‌سازی موضوع‌های ارزشی در جامعه شد و با بیان اینکه رسانه‌ها در پیگیری مشکلات رسانه‌ای تلاش بیشتری انجام دهند، اظهار کرد: انجام مدیریت در صحنه و مدیریت در میدان در اولویت مدیران باشد و مدیریت در اتاق محدود نباشد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سوادکوه با تقدیر از تلاش‌های علی‌‌رضا ذاکری در مسؤولیت بسیج رسانه شهرستان سوادکوه و تبریک به حامد امیر‌نژاد به عنوان مدیر جدید بسیج رسانه شهرستان سوادکوه، گفت: برنامه‌محوری و استفاده از توانمندی‌های خبرنگاران شهرستان سوادکوه در دستور کار بسیج رسانه شهرستان قرار گیرد.

مدیر جدید بسیج رسانه شهرستان سوادکوه نیز با اشاره به رسالت‌های رسانه‌ها و تقدیر از فعالیت‌های مدیر سابق بسیج رسانه سوادکوه، گفت: تلاش برای رفع کاستی‌ها و استفاده از توانمندی‌های رسانه‌ای سوادکوه در دستور کار ما قرار دارد.

به گزارش فارس، حامد امیر‌نژاد با حکم فرمانده سپاه کربلا مازندران به عنوان مدیر جدید بسیج رسانه شهرستان سوادکوه معرفی شد.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

953 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس