فرماندار سوادکوه اظهار کرد، افتتاح 60 طرح با 25 میلیارد تومان اعتبار در هفته دولت شهرستان سوادکوه

پرینت
فرماندار سوادکوه اظهار کرد، افتتاح 60 طرح با 25 میلیارد تومان اعتبار در هفته دولت شهرستان سوادکوه

فرماندار سوادکوه از افتتاح 60 طرح با 25 میلیارد تومان اعتبار در هفته دولت شهرستان سوادکوه خبر داد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، عبدالجواد توحیدی‌مقدم صبح امروز در جمع مسؤولان ادارات و نهاد‌های شهرستان سوادکوه با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران دارای اقتدار همه‌جانبه و افتخار‌آمیز است، گفت: معادلات جهانی با پیروزی انقلاب اسلامی به‌هم ریخت و نظام ما از جنبه‌‌های قدرت معنوی، سیاسی، اقتصادی و نظامی دارای جایگاه بالایی است.

فرماندار سوادکوه با بیان لزوم تعامل، وحدت، نشاط و امید در جامعه و پاسخ‌گویی مناسب به مردم و ارائه خدمت، افزود: رأی بالای مجلس شورای اسلامی به وزیران دولت دوازدهم بیانگر تعامل مناسب بین دولت و مجلس است.

وی خواستار مصاحبه مسؤولان ادارات و نهاد‌های شهرستان سوادکوه با رسانه‌های مجوز‌دار شد و با اشاره به پایان شوراهای اسلامی دوره چهارم و آغاز به‌کار شورای دوره پنجم، خاطر‌نشان کرد: جایگاه شورا‌های اسلامی شهر‌ها و روستا‌ها  تقویت شود و مدیران ادارات و نهاد‌ها، شورا‌ها را به عنوان رقیب خود ندانند.

توحیدی‌مقدم با اشاره به اهمیت فعالیت رسانه‌ها و روابط عمومی‌ها، اظهار کرد: استفاده از قلم بار مسؤولیت دارد و پایگاه‌های خبری ادارات و نهاد‌ها و روابط‌عمومی‌های شهرستان سوادکوه، فعال‌تر شوند و اقدامات انجام‌شده به مردم گزارش‌دهی شود و هفته دولت فرصت مناسبی برای بیان خدمات است.

رئیس شورای اداری شهرستان سوادکوه از افتتاحیه 60 طرح و پروژه در هفته دولت با 25 میلیارد تومان اعتبار خبر داد و با اشاره به اینکه این طرح‌ها بیش از 98 درصد تکمیل شدند، افزود: 10 طرح بزرگ با 20 میلیارد تومان اعتبار و 50 طرح کوچک با 5 میلیارد تومان اعتبار در هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد.

فرماندار سوادکوه، گفت: تا پایان شهریور‌ماه برای محور سوادکوه در مناطق بالا‌زیراب و سرخ‌کلا مبلغی برای تملک واریز می‌شود.

* مشکل آّب‌‌شرب و زمین فوتبال شهر زیراب

امام جمعه زیراب صبح امروز در جمع مسؤولان ادارات و نهاد‌های شهرستان سوادکوه با اشاره به اینکه خدمت‌گذاری به مردم، خدمت‎گذاری به خدا است، گفت: خدمت به مردم فلسفه وجودی نظام جمهوری اسلامی ایران است.

حجت الاسلام محمد‌زمان رضایی با بیان اینکه حل مشکل مردم باید دغدغه مسؤولان باشد، افزود: تعامل مناسب مجلس شورای اسلامی با دولت دوازدهم با انتخاب وزیران، سر‌آغاز مناسبی برای فعالیت‌ها است.

وی کاهش معضل اقتصادی و رونق تولید داخلی را از اولویت‌های دولت دوازدهم دانست و خاطر‌نشان کرد: توجه به تعامل بین وزرا در اولویت قرار گیرد و یکی از شاخص‌های مهم موفقیت مدیران شهرستانی در تعامل بین مدیران باشد.

رضایی به 2 معضل مهم شهر زیراب اشاره کرد و گفت: مشکل آّب‌‌شرب شهر و زمین فوتبال شهر زیراب از مهمترین مشکلاتی است که انتظار می‌رود برای حل ان تدبیر شود.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

953 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس