امام جمعه موقت زیراب سوادکوه:رفتار‌های رئیس‌جمهور امریکا زنگ رسوایی استکبار را به صدا در‌آورد

پرینت
امام جمعه موقت زیراب سوادکوه:رفتار‌های رئیس‌جمهور امریکا زنگ رسوایی استکبار را به صدا در‌آورد

امام جمعه موقت زیراب سوادکوه با اشاره به اقدامات «ترامپ» در امریکا، رفتار‌های رئیس‌جمهور امریکا را باعث به صدا در‌آوردن زنگ رسوایی استکبار در جهان ذکر کرد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، حجت الاسلام محسن قبادیان در خطبه‌های نماز جمعه شهر زیراب سوادکوه با اشاره به فرق بین عبادت و اطلاعت، گفت: برخی از عبادت‌ها وجود دارد که اطلاعتی در آن وجود ندارد و بر طبق آیات قرآن و روایات، این عبادت‌ها مورد توجه نیستند.

امام جمعه موقت زیراب سوادکوه با بیان اینکه اطاعت از خدا باعث منشا‌اثر‌بودن فرد در جامعه را فراهم می‌کند، گفت: نیازمندی از خدا و بی‎نیازی از دیگران باعث ارزش و اهمیت فرد را فراهم می‌کند و نگاه شهید محسن حججی باعث توجه جهانیان شد و اثر‌گذاری پس از شهادتش را بر طبق آموزه‌های قرآنی نشان داد.

وی در ادامه قرائت وصایای شهدا در خطبه‌های نماز جمعه زیراب سوادکوه به وصیت شهید حشمت الله خلیلی اشاره و خاطر‌نشان کرد: شهید خلیلی در وصیت‌نامه خود اولین مرحله رشد و کمال را تسلیم در برابر خدا، رسول‌خدا و ائمه و همچنین در این زمان علاوه بر اطلاعت از آنان، اطلاعت از ولی‌فقیه ذکر کردند.

قبادیان با گرامی‌داشت هفته دولت و آرزوی توفیق برای دولت جدید در مسیر رهنمود‌های مقام معظم رهبری، اظهار کرد: توفیق‌ها و نقص‌های دولت به نام نظام اسلامی نوشته می‌شود.

خطیب جمعه زیراب سوادکوه با اشاره به اینکه اقدامات و رفتار‌های رئیس‌جمهور امریکا زنگ رسوایی استکبار در جهان را به صدا در‌آورد، افزود: امام خمینی(ره) از ابتدا امریکا را مستکبر معرفی کرد و ملت ایران هم با اعتقاد شعار مرگ‌بر امریکا را فریاد می‌زنند و هر‌چه زمان می‌گذرد، مستکبر‌بودن امریکا بر همگان بیشتر اثبات می‌شود.

وی به بازدید از زمین فوتبال زیراب سوادکوه توسط امام جمعه، بخشدار و شورای شهر زیراب اشاره کرد و گفت: امام جمعه تا 26 شهریور‌ماه به پبمانکار برای اتمام فاز اول زمین فوتبال زیراب سوادکوه فرصت داد.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

952 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس