معاون فرماندار سوادکوه: دستاورد‌های ادارات سوادکوه در حوزه اقتصاد مقاومتی بیان شود

پرینت
معاون فرماندار سوادکوه: دستاورد‌های ادارات سوادکوه در حوزه اقتصاد مقاومتی بیان شود

معاون فرماندار سوادکوه خواستار بیان دستاورد‌های ادارات و نهاد‌های سوادکوه در حوزه اقتصاد مقاومتی شد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، عین‌الله طالبی صبح امروز در جلسه ستاد برگزاری هفته دولت شهرستان سوادکوه با اشاره به اینکه دشمنان انقلاب اسلامی در سال 1360 که سال اندوه برای انقلاب اسلامی بود، قصد داشتند با ترور مسؤولان، این انقلاب را از بین ببرند، گفت: قدرت رهبری و سنگ‌بنای محکم انقلاب اسلامی باعث دوام انقلاب اسلامی در ایران شد.

معاون فرماندار سوادکوه به سال‌روز شهادت شهیدان رجایی و باهنر اشاره کرد و با بیان اینکه خدمت به مردم و ولایت‌پذیری از مهمتر‌ین خصایص شهیدان رجایی و باهنر یود، افزود: خدمت خالصانه به مردم باعث شد تا شهیدان رجایی و باهنر در دل ملت باقی بمانند و ارزش ویژه‌ای در بین مردم کسب کنند.

وی به هدف دولت برای محرومیت‌زدایی و خدمت به مردم اشاره و خاطر‌نشان کرد: مدیران ادارات و نهاد‌ها برای اطلاع‌رسانی مناسب و تقویت شفافیت‌ها برنامه‌ریزی کنند.

طالبی، تعامل بین ادارات و نهاد‌ها را برای خدمت‌رسانی به مردم ضروری دانست و اظهار کرد: 25 شاخص برای برگزاری هفته دولت در نظر گرفته‌شد که در اختیار ادارات و نهاد‌ها قرار گرفت و کارمندان نمونه بر طبق شاخص‌های تعیین‌شده معرفی می‌شوند.

عضو شورای اداری شهرستان سوادکوه با بیان اینکه دستاورد‌های ادارات و نهاد‌های سوادکوه در حوزه اقتصاد مقاومتی بیان شود، گفت: نمایشگاه دستاورد‌های دولت برای هفته دولت در شهرستان سوادکوه برنامه‌ریزی می‌شود.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

953 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس