رئیس اداره تبلیغات اسلامی سوادکوه: 19 عضو هیأت امنای خیرّان قرآنی سوادکوه انتخاب شدند

پرینت
رئیس اداره تبلیغات اسلامی سوادکوه: 19 عضو هیأت امنای خیرّان قرآنی سوادکوه انتخاب شدند

رئیس اداره تبلیغات اسلامی سوادکوه از انتخاب 19 عضو هیأت امنای خیرّان قرآنی سوادکوه خبر داد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، حجت‌الاسلام غلام‌حسین ذاکری‌خطیر صبح امروز در جلسه مجمع خیّران قرآنی شهرستان سوادکوه با اشاره به اینکه مطالعه آیات قرآنی در زندگی اثر مستقیم دارد، گفت: قرآن شفا است و فعالیت در عرصه‌های دینی و قرآنی نیاز به توفیق دارد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی بر لزوم همکاری عمومی برای دست‌یابی به اهداف اشاره کرد و افزود: همکاری و تعامل همگانی و مشارکت عمومی در طرح‌های دینی و قرآنی راهکار لازمی برای گسترش آموزه‌های دینی و قرآنی در جامعه است.

وی از تشکیل مجمع خیّران قرآنی شهرستان سوادکوه خبر داد و خاطر‌نشان‌کرد: هدف از تشکیل مجمع، قانون‌مند‌کردن، ساماندهی، تقویت و توسعه فعالیت‌های خیریه قرآنی است.

ذاکری‌خطیر، استفاده از نظرات کارشناسان برای توسعه فعالیت‌ها، تلاش برای هدایت کمک‌های مردمی به سمت فعالیت‌های قرآنی، ارائه مشاوره برای هدفمند‌کردن فعالیت‌های قرآنی و استفاده بهینه از ظرفیت‌های شهرستانی را از اولویت‌های تشکیل مجمع خیرّین قرآنی ذکر کرد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی با بیان اینکه سه عضو هیأت مؤسس و 19 عضو هیأت امنای مجمع خیرّان قرآنی شهرستان سوادکوه انتخاب شدند، گفت: در آینده نزدیک با حضور نماینده مجمع خیرّان قرآنی مازندران، هیأت مدیره مجمع خیرّین قرآنی سوادکوه انتخاب می‌شوند.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

953 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس