فرمانده نیروی انتظامی سوادکوه خبر داد؛ کاهش وقوع و افزایش کشف سرقت در سوادکوه

پرینت
فرمانده نیروی انتظامی سوادکوه خبر داد؛ کاهش وقوع و افزایش کشف سرقت در سوادکوه

فرمانده نیروی انتظامی سوادکوه از کاهش 16 درصدی وقوع سرقت و افزایش 33 درصدی کشف سرقت در سوادکوه خبر داد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، مهدی خادمی صبح امروز در گفت‌و گو با خبرنگاران با اشاره به اینکه تعامل مناسب نیروی انتظامی با خبرنگاران به امنیت جامعه کمک می‌کند، گفت: تعامل مناسب بین مردم، مسؤولان و نیروی انتظامی از شاخص‌های مهم در امنیت شهرستان است.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سوادکوه با بیان اینکه مردم شهرستان سوادکوه، ولایت‌مدار هستند و این شهرستان دارای امنیت بالا است، افزود: اختلاف ملکی و تصادفات بیشتر‌ین جرایم شهرستان سوادکوه را تشکیل می‌دهد.

وی به وجود 90 کیلو‌متر از محور سوادکوه اشاره کرد و با اشاره به اینکه حدود 80 کیلومتر از محور سوادکوه 4 بانده است و در سال 1396 شاهد کاهش 66 درصدی تصادفات فوتی و 10 درصدی تصادف‌های جرحی در آمار پلیس راهور و کاهش 30 درصدی فوتی و 20 درصدی جرحی در آمار پلیس‌راه هستیم، خاطر‌نشان کرد: ترمیم و به‌سازی جاده خیابان 17 شهریور تا کرد‌آباد و از کرد‌آباد تا جمشید‌آباد برای استفاده مناسب در ایام ترافیک مورد برنامه‌ریزی پدافند‌غیر‌عامل قرار گیرد.

خادمی از کاهش 16 درصدی وقوع سرقت و افزایش 33 درصدی کشف سرقت در سوادکوه خبر داد و اظهار کرد: در 9 روستای شهرستان سوادکوه، دوربین مدار‌بسته نصب شد و توجه به نکات حفاظتی ساختمان‌ها و وجود نگهبان در روستا‌ها با همکاری دهیاران هم در دستور کار قرار دارد.

عضو شورای تأمین شهرستان سوادکوه از وجود 8 نقطه در شهر‌های پل‌سفید و زیراب برای پایش‌تصویری خبر داد و با بیان اینکه 3 نقطه شهر زیراب و 5 نقطه شهر پل‌سفید پایش تصویری نصب می‌شود، گفت: شهرستان سوادکوه از نظر کاهش جرایم، رتبه‌های اول تا سوم استان را دارا است و در اجرای فرمان مقام معظم رهبری در مسیر اجرای قانون با رأفت اسلامی قرار دارد.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

953 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس