مدير‌كل راه‌آهن شمال اعلام کرد؛ استقبال راه‌آهن شمال از طرح‌های گردشگری/حضور هفتگی ریل‌باس گردشگری در سوادکوه+عکس

پرینت
مدير‌كل راه‌آهن شمال اعلام کرد؛ استقبال راه‌آهن شمال از طرح‌های گردشگری/حضور هفتگی ریل‌باس گردشگری در سوادکوه

مدير‌كل راه‌آهن شمال از استقبال راه‌آهن شمال از طرح‌های گردشگری مسیر راه‌آهن خبر داد.

یوسف گران‌پاشا امروز در گفت‌وگو با خبرنگار سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس در شهرستان سوادکوه، با اشاره به قرار‌داد یک آژانس مسافری با راه‎آهن برای استفاده گردشگری از مسیر راه‌آهن شمال، گفت: یک شرکت مسافری با راه‌‌آهن قراردادی را به منظور حضور گردشگران و استفاده از جاذبه‌های مختلف مسیر راه‌آهن شمال از فیروزکوه تا پل‌سفید انجام داد که مبدأ حرکت آنان هم از تهران است.

وی با بیان اینکه از 6 ماه گذشته تاکنون حضور گردشگران در قطار ریل‌باس گردشگری مسیر راه‌آهن شمال آغاز شد، افزود: قطار‌های ما 360 نفری است و در زمانی که تعداد مناسب گردشگر توسط شرکت مسافری تأمین شود، اقدام به حضور در این مسیر می‌کنند.

مدیر‌کل راه‌آهن شمال به ایستگاه‌های حضور گردشگران از فیروزکوه تا پل‎سفید سوادکوه اشاره و خاطر‌نشان کرد: گردشگران ریل‌باس‌ها در مناطق شور‌آب، ایستگاه ورسک، پل‌ورسک، سه‌خط طلا و پل‌سفید از مناطق گردشگری بازدید می‌کنند.

گران‌پاشا به استقبال راه‌آهن شمال از طرح‌های گردشگری در مسیر راه‌آهن خبر داد و گفت: شرکت‌های مختلف، طرح‌های گردشگری  خود را ارائه کنند و با تنظیم قرار‌داد برنامه‌‎های گردشگری خود را اجرایی شود.

عکس ها از رضا ذاکری

مصاحبه از عمران اکبرنژاد

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

953 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس