کسب بیشترین رأی یک سوادکوهی در هیأت مدیره اولین دوره اتحادیه قرآنی ادغامی تبلیغات اسلامی و فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران

پرینت
کسب بیشترین رأی یک سوادکوهی در هیأت مدیره اولین دوره اتحادیه قرآنی ادغامی تبلیغات اسلامی و فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران

عضو هیأت مدیره اتحادیه‌ قرآنی مازندران:

تمرکز فعالیت‌های قرآنی باعث تحول قرآنی مازندران می‌شود+ اعضای هیأت مدیره اولین دوره اتحادیه قرآنی مازندران

عضو هیأت مدیره اتحادیه‌ قرآنی مازندران، تمرکز فعالیت‌های قرآنی و استفاده بهینه از ظرفیت‌ها را باعث تحول قرآنی مازندران توصیف کرد.

بهروز کریم‌نژاد در گفت‌و گو با خبرنگارسایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و  خبرگزاری فارس در شهرستان ساری با اشاره به اینکه 8 سال عضو اتحادیه مردمی قرآنی استانی و کشوری بود، گفت: تمرکز مدیریتی و مالی از مهمترین توانمندی های ادغام اتحادیه‌های قرآنی تبلیغات اسلامی و فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

وی که در انتخابات روز پنجشنبه با 140 رأی از مجموع 189 رأی به عنوان نفر اول اولین انتخابات ادغام اتحادیه‌های قرآنی مازندران انتخاب شد، افزود: تمرکز فعالیت‌های قرآنی استان مازندران دارای توانمندی‌های است که در مسیر قرآنی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

وی به لزوم عدالت محوری بر اساس تو انمندی‌های مؤسسات قرآنی اشاره و خاطر نشان کرد: ارزیابی تخصصی از مراکز قرآنی و ارزیابی از وضعیت کنونی آنان و برنامه‌ریزی برای کمک به آنان باید مورد توجه قرار گیرد.

کریم‌نژاد با بیان اینکه استان مازندران از استان های پیشرو در فعالیت های قرآنی است، اظهار کرد: با ادغام اتحادیه‌های قرآنی ادارات تبلیغات اسلامی و فرهنگ و ارشاد اسلامی شاهد کاهش قابل توجه اختلاف‌سلایق هستیم و تغییرات مناسب در عرصه قرآنی مازندران رخ می‌دهد.

عضو هیأت‌مدیره اتحادیه قرآنی فرهنگ و ارشاد اسلامی و تبلیغات اسلامی مازندران به مهمترین اولویت‌های قرآنی اشاره کرد و گفت: موضوع تقویت برگزاری کلاس‌های پیش‌دبستانی در مراکز قرآنی و بیمه قرآنی‌ها با تشکیل صندوق بیمه قرآنی از مهمتر‌ین اولویت‌های اتحادیه جدید باشد.

به گزارش فارس، اولین دوره انتخاب هیأت مدیره اتحادیه‌های قرآنی ادارات کل تبلیغات اسلامی و فرهنگ و ارشاد اسلامی در اداره کل تبلیغات مازندران برگزار شد که اعضای هیأت مدیره اولین دوره اتحادیه قرآنی مازندران به این شرح اعلام شد.

بهروز کریم‌نژاد ۱۴۰ رأی

سورج چراغ‌وند ۱۱۷ رأی

سید‌مهدی احمدی ۱۰۵ رأی

میثم شالیکار ۱۰۲ رأی

رضا خلیلی ۹۷ رأی

محمد‌حسین ذکریایی ۹۰ رأی

قاسم طهماسبی ۸۹ رأی

صفا رنجبر ۸۵ رأی

حسن سلطان‌پناه ۸۴ رأی

محمد‌رضا پیرزاد ۷۱ رأی

هنده خلیل‌خلیلی ۶۱ رأی

اعضای علی‌البدل هیئت مدیره اتحادیه:

حبیب‌الله شکری ۶۰ رأی

عباس جانباز ۵۹ رأی

لیلا عبدالله‌پور ۵۸ رأی

اعضای اصلی بازرسین اتحادیه:

عباس ولی‌پور ۱۲۴ رأی

محمد‌باقر میرزایی ۹۵ رأی

رضا شیرآقایی ۹۴ رأی

اعضای علی البدل بازرسین اتحادیه:

زهرا باقری ۸۳ رأی

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

953 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس