امام جمعه سوادکوه‌شمالی خبر داد؛ تلاش برخی از فتنه‌گران سال 1388 برای دست‌یابی به پست‌های کلیدی و گلوگاه‌های اقتصادی

پرینت
امام جمعه سوادکوه‌شمالی خبر داد؛ تلاش برخی از فتنه‌گران سال 1388 برای دست‌یابی به پست‌های کلیدی و گلوگاه‌های اقتصادی

امام جمعه سوادکوه‌شمالی از تلاش برخی از فتنه‌گران سال 1388 برای دست‌یابی به پست‌های کلیدی و گلوگاه‌های اقتصادی بدون عذر‌خواهی از مقام معظم رهبری و ملت ایران خبر داد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه‌شمالی، حجت الاسلام حسین ابراهیمی در خطبه‌های نماز جمعه شهرستان سوادکوه‌شمالی با اشاره به اینکه رمز موفقیت دولت دوازدهم در شناخت صحیح مسیر انقلاب اسلامی است، گفت: دولت دوازدهم در شناخت و اجرای مسیر انقلاب اسلامی برای حوزه‌های مختلف تلاش کند.

امام جمعه سوادکوه‌شمالی به تلاش برخی از فتنه‌گران سال 1388 برای دست‌یابی به پست‌های کلیدی و گلوگاه‌های اقتصادی اشاره کرد و افزود: تلاش برخی از فتنه‌گران سال 1388 برای دست‌یابی به پست‌های کلیدی و گلوگاه‌های اقتصادی بدون عذر‌خواهی از مقام معظم رهبری و ملت ایران در حال انجام است که دولت در این موضوع باید حساسیت لازم را به خرج دهد.

وی با اشاره به اینکه دولت باید مواظب حضور فتنه‌گران در بدنه خود باشد، خاطر‌نشان کرد: فتنه‌گران می‌خواهند با شگرد‌های مختلف وارد بدنه دولت شوند و دولت باید مواظبت لازم را انجام دهد و به موضوع دشمن‌شناسی دقت کند.

ابراهیمی بر اولویت‌های دولت دوازدهم بر طبق دیدگاه‌های راهبردی مقام معظم رهبری اشاره و اظهار کرد: اجرایی‌شدن اقتصاد مقاومتی از دستور‌های راهبردی مقام معظم رهبری است که از دولت دوازدهم انتظار اجرایی‌شدن آن را داریم.

وی خواستار توجه ویژه دولت دوازدهم به موضوع فرهنگ و نهادینه‌شدن مردم‌سالاری دینی در جامعه شد و گفت: دولت دوازدهم به معیشت مردم توجه کند و در انتخاب مدیران مختلف، پاسخ‌گو‌بودن به مردم را مورد توجه قرار دهد.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

953 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس