امام جمعه زیراب سوادکوه: نادیده کرفته‌شدن تلاش‌های38ساله ورزشکاران ایرانی در دیدار 2 ورزشکار ایرانی با ورزشکاران رژیم صهیونیستی

پرینت
امام جمعه زیراب سوادکوه: نادیده کرفته‌شدن تلاش‌های38ساله ورزشکاران ایرانی در دیدار  2 ورزشکار ایرانی با ورزشکاران رژیم صهیونیستی

امام جمعه زیراب سوادکوه دیدار 2 ورزشکار ایرانی با ورزشکاران رژیم صهیونیستی را نادیده کرفته‌شدن تلاش‌های38ساله ورزشکاران ایرانی توصیف کرد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، حجت الاسلام محمد‌زمان رضایی در خطبه‌های نماز جمعه شهر زیراب سوادکوه با اشاره به اینکه رفتار و کردار افراد بر طبق شاکله و ساختار شخصیتی شکل می گیرد، گفت: اگر شاکله فرد در مسیر دستورات دینی باشد،فرد الهی و اگر در مسیر گناه انحراف باشد، شیطانی است.

امام جمعه زیراب سوادکوه با بیان اینکه رفتار در فرد مسیر حالت،عادت، ملکه و شاکله را طی می کند، افزود:هر کس بر طبق شاکله درونی خود عمل می کند و استغفار باعث کم رنگ شدن حضور شیطان و نجات فرد می شود.

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران از خرداد ماه 1342 تاکنون با توکل الهی به خدا بر دشمنان داخلی و خارجی پیروز شد، خاطر نشان کرد: «ترامپ‌ها» بدانند که ملت ایران با مقاومت و پیروی از ولی فقیه بر مشکلات غلبه می کند.

رضایی با تقدیر از کسب افتخارات مختلف ورزشی توسط ورزشکاران ایران در بعد از انقلاب اسلامی و چشم‌پوشی از دیدار ورزشی با رژیم صهیونیستی با وجود امکان دست‌یابی به عناوین برتر ورزشی، اظهار کرد: دیدار 2 ورزشکار ایرانی با ورزشکاران رژیم صهیونیستی قبح‌شکنی بود و تلاش‌های38ساله ورزشکاران نادیده کرفته‌شد.

وی به تماس مدیر کل ورزش و جوانان مازندران برای پیگیری حل مشکل زمین فوتبال شهر زیراب اشاره کرد و گفت: مدیر کل ورزش و جوانان مازندران برای بررسی وضعیت زمین فوتبال زیراب به سوادکوه سفر می کند.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

953 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس