یونس حبیبی مداح و جانباز جنگ تحمیلی:گلایه‌ام به مدیران نا‌کار‌آمد بود/خودم و خانواده‌ام را فدای انقلاب می‌کنم

پرینت
یونس حبیبی مداح و جانباز جنگ تحمیلی:گلایه‌ام به مدیران نا‌کار‌آمد بود/خودم و خانواده‌ام را فدای انقلاب می‌کنم
مداح و جانباز جنگ‌تحمیلی با اشاره به پایبندی بر ارزش‌های انقلاب اسلامی، گفت: از ضعف برخی مدیران نا‌کار‌آمد، گله دارم و دار و ندار من فدای رهبری و ولایت فقیه می‌کنم و جوانی ما صرف اعتقاد ما شد و تا آخر پای این انقلاب، اسلام و رهبری می‌ایستیم.

یونس حبیبی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری با اشاره به انعکاس فیلم و نوشته‌ای از وی در یکی از گروه‌های معاند نظام، اظهار کرد: رسانه‌های معاند و ضد‌انقلاب با اسم من سوء‌استفاده کردند و خودم و خانواده‌ام فدای انقلاب و ولایت فقیه و اهل بیت هستیم.

مداح و جانباز جنگ‌ تحمیلی با بیان اینکه من ذره‌ای در برابر ارزش‌های نظام اسلامی هستم و خبرگزاری و رسانه‌های دروغ و معاند نظام اسلامی بی‌جا کردند و بی‌جا می‌کنند از مطالب ما بر علیه نظام اسلامی استفاده می‌کنند، افزود: از ضعف برخی مدیران نا‌کار‌آمد، گله دارم و دار و ندار من فدای رهبری و ولایت فقیه می‌کنم و جوانی ما صرف اعتقاد ما شد و تا آخر پای این انقلاب، اسلام و رهبری می‌ایستیم.

جانباز شیمیایی جنگ تحمیلی و مداح کشوری با بیان اینکه از 14 سالگی در جبهه‌های جنگ تحمیلی حضور داشتم و سابقه حضور هفت ساله در آن را دارم و به این حضور افتخار می‌کنم، خاطر‌نشان کرد: از عملیات والفجر 8 و کربلای 4 دچار مشکل شیمیایی بر اعصاب شدم و فشار خون من به صورت عادی حدود 25 است و داروهای قدیمی برای بدنم عادی شد و سکته اخیر هم به همین دلیل بود.

جانباز 40 درصد جنگ تحمیلی با اشاره به اینکه در سکته اخیرم در قائم‌شهر با کمبود متخصص و تجهیزات روبرو شدیم و با هزینه شخصی به بیمارستان ساسان و سپس به بیمارستان خاتم الانبیا رفتیم، اظهار‌کرد: حقوقم برای پیگیری‌های پزشکی و زندگی کافی نیست و جایی هم با وجود تقاضا‌هایی که دادیم، کمک نکردند و خانه و زندگی‌ام را برای هزینه درمانم خرج کردم و مستأجرم.

حبیبی با اشاره به اینکه چهار ماه در بیمارستان خاتم بستری بودم و سه عمل جراحی در سرم انجام شد و با وجود همکاری این بیمارستان، هزینه‌های جانبی سنگینی هم متقبل شدم، گفت: از بنیاد شهید و امور ایثار‌گر‌ان کسی به ملاقات من نیامد و با هماهنگی مسؤول دفتر رئیس بنیاد شهید و امور ایثار‌گران، تقاضای خودم را به صورت کامل و مکتوب ارسال کردم که تنها 3 میلیون تومان برای ما واریز کرد.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

953 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس