سر‌مربی تیم هیأت کشتی زیراب خبر داد؛ توانمندی‌های موفقیت کشتی‌گیران زیراب

پرینت
سر‌مربی تیم هیأت کشتی زیراب خبر داد؛ توانمندی‌های موفقیت کشتی‌گیران زیراب

سر‌مربی تیم هیأت کشتی زیراب از توانمندی برای موفقیت کشتی‌گیران زیراب در صورت حمایت هیأت کشتی خبر داد.

حسین محمدی در گفت‌و گو با خبرنگار سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس در شهرستان سوادکوه با اشاره به توانمندی‌های گسترده در رشته کشتی زیراب، گفت: رشته ورزشی کشتی رشته سنگینی است که دست‌یابی به اهداف فنی و حرفه‌ای نیاز به زمان دارد.

سر‌مربی تیم هیأت کشتی زیراب سوادکوه با بیان اینکه از حدود 3 ماه قبل تاکنون با هیأت کشتی زیراب همکاری می‌کند، افزود: حدود 60 کشتی‌گیر رده‌های سنی خرد‌سال، نو‌نهال و نو‌جوان در کلاس هیأت کشتی زیراب حضور دارند و کشتی‌گیرانی هستند که در صورت مدیریت مناسب، توانمندی موفقیت بالا را دارند.

وی به موانع موجود برای موفقیت‌های کشتی زیراب اشاره و خاطر‌نشان کرد: عدم وجود حامی مالی به عنوان مهمترین مشکل کشتی زیراب سوادکوه مطرح است و هزینه ایاب و ذهاب، لباس، ورودی و تشویقی به عنوان خواسته کشتی‌گیران از حامیان مالی است.

محمدی که نائب قهرمانی نوجوانان جهان در سال 1375 را در کارنامه خود دارد با تقدیر از رئیس هیأت کشتی زیراب خواستار جذب حامیان مالی با کمک هیأت کشتی شد و گفت: مربیان و کشتی‌گیران با حمایت هیأت کشتی می‌توانند به موفقیت‌های مورد نظر دست یابند.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

952 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس