امام جمعه زیراب سوادکوه: سیاست‌های اقتصاد مقاومتی راه برون‌رفت از تحریم‌ها است

پرینت
امام جمعه زیراب سوادکوه: سیاست‌های اقتصاد مقاومتی راه برون‌رفت از تحریم‌ها است

امام جمعه زیراب سوادکوه، سیاست‌های اقتصاد مقاومتی را راه برون‌رفت از تحریم‌ها و حل مشکلات اقتصادی و بیکاری و فقر ذکر کرد.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، حجت الاسلام محمد‌زمان رضایی در خطبه‌های نماز جمعه زیراب سوادکوه با اشاره به تحریم‌های جدید امریکا علیه ایران، گفت: طرح تحریم جامع ایران، روسیه و کره‌شمالی در قالب یک طرح واحد در مجلس نمایندگان امریکا رأی آورد و از 100 نماینده مجلس سنای این کشور هم 98 نفر به این طرح رأی مثبت دادند.

امام جمعه زیراب سوادکوه با بیان اینکه امریکا، ایران را به جرم حمایت از تروریسم تحریم کرد، افزود: امریکا در 38 سال اخیر همواره ایران را تحریم کرد ولی نتوانست روند رو به جلوی نظام جمهوری اسلامی ایران و عزم ملت را متوقف کند.

وی به ابعاد تحریم‌ها و راه برون‌رفت از آن اشاره و اظهار کرد: اجرای صحیح سیاست‌های اقتصاد مقاومتی راه برون‌رفت از تحریم‌ها و حل مشکلات اقتصادی و بیکاری و فقر است.

خطیب جمعه زیراب سوادکوه با اشاره به اینکه وحشی‌های دنیا ما را ناقض حقوق‌بشر می‌دانند، افزود: فرمانده دریایی امریکا اعلام کرد که اگر «ترامپ» دستور دهد به کشور چین حمله هسته‌ای انجام می‌دهم و نکته قابل توجه درباره تحریم‌ها آن است که ما دشمن را دشمن ندانیم و آنها بد‌ترین اقدام‌ها را بر علیه ما انجام می‌دهند ولی ما حق نداشته باشیم که آنها را دشمن بدانیم.

رضایی با بیان اینکه کینه، باعث غضب الهی است و افراد باید از اعضا و جوارح انسان مؤمن در امان باشند، خواستار تسریع و تکمیل جاده سوادکوه شد.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

952 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس