با تصویب شورای اسلامی شهر؛ سر‌پرست شهرداری شیر‌گاه معرفی شد+مصاحبه با شهردار سابق و سرپرست جدید با عکس

پرینت
با تصویب شورای اسلامی شهر؛ سر‌پرست شهرداری شیر‌گاه معرفی شد+مصاحبه با شهردار سابق و سرپرست جدید با عکس

محمد امیری به عنوان سر‌پرست شهرداری شیر‎گاه شهرستان سوادکوه‌شمالی معرفی شد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه‌شمالی، سید‌علی‌اکبر حدیثی رئیس شورای اسلامی شهر شیر‌گاه در نامه‌ای، محمد امیری را از تاریخ اول مرداد‌ماه 1396 و بنا بر صورت‌جلسه شماره 19 تاریخ 26 تیر‌ماه 1396 به عنوان سر‌پرست شهرداری شیر‌گاه منصوب کرد.

این نامه به تأیید کمیته بررسی مصوبات شورای اسلامی نیز رسید.

*استفاده از توان بخش خصوصی برای تقویت درآمد پایدار شهری

محمد امیری در گفت‌و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس با اشاره به اینکه هدف ما کار و خدمت است، گفت: برای انجام موفق وظیفه محول‌شده، تلاش می‌کنم.

سر‌پرست شهرداری شیر‌گاه با اشاره به اینکه برای نظر شورای اسلامی دوره پنجم احترام قائلم و خدمت به مردم را در سر‌لوحه کار قرار می‌دهم، افزود: شهر شیر‌گاه ظرفیت بالایی برای جذب گردش‌گر دارد و با توجه به برنامه ششم توسعه و تغییرات ایجاد‌شده در اختصاص ارزش‌افزوده به شهرداری‌ها، استفاده از توان بخش خصوصی برای تقویت درآمد پایدار ضروری است.

وی متولد 1360 و کارشناس حسابداری است و مسئولیت در واحد‌های آتش‌نشانی، خدمات‌شهری، کار‌پردازی، در‌آمد و امور مالی را در کارنامه خود دارد.

*طرح‌های پیش‌بینی‌شده شهر شیر‌گاه

مجید ‌احمدی‌خطیر نیز در گفت‌و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس با تقدیر از مردم شیر‌گاه، شورای اسلامی شهر و مسؤولان شهری و شهرستانی و استانی، گفت: طرح‌های مختلفی را در طول فعالیت خود در شهرداری شیر‌گاه به بهره‌برداری رساندیم که از همکاری همکاران شهرداری و اعضای شورای شهر تقدیر می‌کنم و امیدوارم طرح‌های در حال اجرا و پیش‌بینی‌شده هم به مرحله اجرا برسد.

شهردار سابق شیر‌گاه، افزود: طرح‌های اجرا‌شده شهر شیر‌گاه در کتابچه طرح‌های شهری موجود است و طرح‌هایی هم برای توسعه شهری در نظر گرفته شد.

وی به طرح‌های پیش‌بینی‌شده برای سال 1396 شهر شیر‌گاه اشاره کرد و گفت: تکمیل میدان شهدا، احداث بلوار، توسعه فضای سبز، نصب پل‌عابر پیاده، نصب پرچم 40 متری در مرکز شهر و ادامه نهضت آسفالت از طرح‌های پیش‌بینی‌شده برای سال 1396 است.

مجید احمدی‌خطیر که از سال 1389 تاکنون شهردار شیر‌گاه بود در سوابق خود، مسئولیت ساختماني، عمران، خدمات شهري و معاون شهردار را در کارنامه خود دارد که بازنشست‌ شد.

* پیچیدگی انتخاب شهردار شهر شیر‌گاه

12 شهریور‌‌ماه آغاز فعالیت شورای دوره پنجم اسلامی شهر‌ها است و فرصت کمتر از 40 روزه تا فعالیت شورای جدید فرصتی برای ارزیابی کارنامه‌ کاندیدا‌های شهرداری است و با توجه به اینکه انتخاب‌کنندگان سر‌پرست شهردار جدید شیر‌گاه در دوره پنجم شورای اسلامی شهر شیر‌گاه حضور ندارند بر پیچیدگی انتخاب شهردار شهر شیر‌گاه افزوده است.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

953 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس