فرماندار سوادکوه خبر داد؛ سرانه 8 میلیون‌ تومانی هر سوادکوهی از بودجه/خروج 400 میلیون‌تومانی از بازار‌روز‌های هفتگی سوادکوه

پرینت
فرماندار سوادکوه خبر داد؛ سرانه 8 میلیون‌ تومانی هر سوادکوهی از بودجه/خروج 400 میلیون‌تومانی از بازار‌روز‌های هفتگی سوادکوه

فرماندار سوادکوه با اشاره به سرانه 8 میلیون‌ تومانی هر سوادکوهی از بودجه به خروج 400 میلیون‌ تومانی از بازار‌روز‌های هفتگی این شهرستان خبر داد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، عبدالجواد توحیدی‌مقدم بعد از ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان این شهرستان با اشاره به اینکه برای برخی از طرح‌های دولت گذشته تا 10 سال هم بودجه قرار بدهیم، به اتمام نمی‌رسد، گفت: بودجه، درآمد و هزینه کشور و شهرستان مشخص است و مطالبات حق مردم را باید پاسخ‌گو باشیم و حق جدید که نتوانیم از عهده آن بر‌آییم را بیان نکنیم.

وی به بودجه‌های سالانه شهرستان سوادکوه در سال‌های اخیر اشاره کرد و افزود: بودجه شهرستان سوادکوه از 18 میلیارد تومان به 22 میلیارد تومان و برای امسال به 32 میلیارد تومان افزایش یافت و سرانه هر سوادکوهی از بودجه امسال شهرستان، 8 میلیون تومان است.

فرماندار سوادکوه به اهمیت امور بانوان، جوانان و خانواده اشاره کرد و با بیان اینکه مدیریت اشتغال، باعث مدیریت آسیب‌ها می‌شود، خاطر‌نشان کرد: مدیریت سبک‌رفتار و سبک‌زندگی و مردمی‌کردن اقتصاد مقاومتی در دستور کار قرار گیرد.

این مسؤول به وضعیت بازار‌روز شهر‌های زیراب و پل‌سفید اشاره کرد و با بیان اینکه ماهانه حدود 400 میلیون تومان از طریق بازار‌روز‌های هفتگی از سوادکوه خارج می‌شود، اظهار کرد: 90 درصد فروشندگان بازار‌روز‌ها غیر‌بومی هستند و مردم متوسط به پایین، کسانی که از این بازار امرار معاش می‌کنند و کسبه شهر در موضوع بازار‌روز باید دیده‌شوند و ساماندهی و نه تعطیلی بازار‌روز در دستور کار ما قرار دارد که بازار‌روز شهر پل‌سفید از روز پنجشنبه به روز دوشنبه انتقال یافت.

توحیدی‌مقدم با انتقاد از تأخیر در ورود و خروج برخی از رؤسای ادارات و نهاد‌های شهرستان سوادکوه، گفت: بازدید از طرح‌های ادارات و نهاد‌ها انجام شود و با توجه به گرمای تابستان در مصرف انرژی صرفه‌جویی شود و برای جابجایی احتمالی مدیران ادارات و نهاد‌ها هم شأن و جایگاه آنان حفظ می‌شود.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

901 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس