خسارت حداقلی سیل امروز در سوادکوه+فیلم سیل

پرینت
فرماندار سوادکوه خبر داد

خسارت حداقلی سیل امروز در سوادکوه+فیلم سیل

فرماندار سوادکوه از خسارت حداقلی سیل امروز در سوادکوه خبر داد.

عبدالجواد توحیدی‌مقدم امشب در گفت‌و گو با خبرنگار سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه نیوز) وخبرگزاری فارس در شهرستان سوادکوه با اشاره به وقوع سیل امروز، گفت: احتمال بارندگی برای فردا وجود دارد و با تدابیر انجام شده، سیل امروز خسارت سنگین نداشت.

فرماندار سوادکوه از برگزاری جلسه ستاد بحران در شهرداری زیراب، اطلاع‌رسانی در فضای مجازی و استفاده از بلند‌گوهای سیار برای هشدار درباره تخلیه مسیر رودخانه خبرداد و افزود: خروج دام از مسیر رودخانه و مسدود‌کردن سر‌بند‌های کشاورزی برای جلوگیری از ورود سیلاب به شالیزار‌ها انجام شد که میزان خسارت را به حداقل رساند.

وی از خسارت به ابنیه راه روستا‌های «انند» و «چرات» در بخش مرکزی شهرستان سوادکوه و پل در حال ساخت روستای «پارسی» خبر داد و خاطر‌نشان کرد: حجم سیل امسال حدود 60 درصد سیل سال 1394 بود و گزارش تکمیلی درباره خسارات احتمالی برای فردا تنظیم می‌شود.

توحیدی از اختصاص بودجه مناسب برای دیوار ساحلی و سیل‌بند‌های حاشیه رود‌خانه تلار سوادکوه در شهر‌های زیراب و پل‌سفید خبر داد و اظهار کرد: حفاظت از منابع طبیعی و محیط زیست در چرای مناسب دام، ساخت و ساز‌های قانونی و رعایت اصول فنی در ساخت و ساز‌های محتلف در دستور کار قرار گیرد تا شاهد خسارت سیل در مسیر رودخانه نباشیم.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

982 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس