ایجاد نسل سوخته فوتبالی برای شهر زیراب سوادکوه با تأخیر در ترمیم زمین فوتبال

پرینت
فوتبال زیراب در انتظار

ایجاد نسل سوخته فوتبالی برای شهر زیراب سوادکوه

ایجاد نسل سوخته فوتبالی برای شهر زیراب با تأخیر در ترمیم زمین فوتبال به وجود آمد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، زمین‌بازی مناسب از ضرورت‌های ورزشی است که نقص یا عدم وجود آن با رکود ورزشی همراه است و وضعیت زمین فوتبال شهر زیراب شهرستان سوادکوه هم از 3 سال قبل برای ترمیم و ساخت پییست دو و میدانی با تغییرات فیزیکی همراه بود که همچنان در کش و قوس‌های مختلف مدیریت‌های پیمانکاری و مدیریت اداره کل ورزش و جوانان قرار دارد و تیم‌های ورزشی مختلف با معضل زمین فوتبال روبرو هستند که برای انجام تمرینات مناسب و مسابقات، مجبور به حضور در زمین‌های فوتبال روستا‌ها یا شهر‌های دیگر هستند که در کیفیت و انگیزه علاقمندان تأثیر منفی گذاشته است.

انتقاد تند امام جمعه زیراب سوادکوه به مدیر‌کل ورزش و جوانان مازندران از تریبون نماز جمعه این هفته زیراب و پیگیری‌های مختلف جامعه فوتبالی و دو و میدانی برای تعیین‌تکلیف زمین فوتبال را می‌توان مسیر تازه‌ای از پیگیری ترمیم، آن تفسیر کرد.

* مهلت‌دهی یک هفته‌ای امام جمعه زیراب به مدیر‌کل ورزش و جوانان مازندران برای تعیین‌وضعیت زمین فوتبال

حجت الاسلام محمد‌زمان رضایی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه زیراب سوادکوه با اشاره به وضعیت زمین فوتبال شهر زیراب، گفت: مقرر شده‌بود که زمین فوتبال زیراب از این وضعیت بیرون بیاید و دورا‌دور آن پیست دو و میدانی احداث شود و پیگیری‌های مختلفی هم انجام شد.

رضایی از قول بودجه 150 میلیون تومانی و تبدیل آن به 50 میلیون تومان و هزینه آن برای موضوع دیگر خبر داد و با بیان اینکه برای امسال هم مقرر شد تا 100 میلیون تومان برای زمین فوتبال زیراب اختصاص یابد که باز هم از دست رفت، بیان کرد: 3 تابستان گذشت و زمین فوتبال زیراب هنوز ترمیم نشد و متاسفانه مسؤولان اداره کل ورزش و جوانان پاسخگو نیستند و مدیر‌کل ورزش و جوانان مازندران و مدیر شهرستانی  تا نماز‌ جمعه هفته آینده مشخص کنند که 150 میلیون تومانی که برای زمین فوتبال زیراب مقرر شد، کجاست و چه زمانی، زمین فوتبال زیراب سوادکوه مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

*پیشرفت ترمیم زمین فوتبال زیراب مناسب نیست

رضا احمد‌زاده در گفت‌و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان سوادکوه با اشاره به وضعیت زمین فوتبال شهر زیراب سوادکوه به بودجه 20 میلیون تومانی سال 1394 و 55 میلیون تومانی سال 1395 آن اشاره کرد و گفت: بودجه به پیمانکار تخصیص یافت ولی دستور کار پیمانکار با انتظارات ما مطابق نبود و با پیگیری‌های انجام‌شده شاهد بازرسی ویژه استانی از آن خواهیم بود.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سوادکوه از حضور معاون مدیر‌کل ورزش و جوانان مازندران، مسؤولان فنی و مهندسی و ذی‌حسابی اداره کل ورزش و جوانان استان برای بررسی زمین فوتبال شهر زیراب خبر داد و افزود: به پیمانکار پول داده شد ولی پیشرفت کار مناسب نیست.

وی با بیان اینکه 75 میلیون تومان بودجه زمین فوتبال زیراب به همراه بودجه مناسبی که برای سال 1396 مورد نظر قرار گرفت، شاهد پیشرفت مناسبی برای زمین فوتبال خواهیم‌ بود.

احمد‌زاده، کانال‌کشی، فنس‌کشی و عملیات در زمین فوتبال و زیر‌ساخت برای پیست دو‌ و میدانی را از اولویت فعالیت در زمین فوتبال زیراب ذکر و خاطر‌نشان کرد: نتایج سفر مسؤولان استانی اداره ورزش و جوانان برای روز شنبه درباره اولویت‌ها و فعالیت‌های مورد انتظار تعیین می‌شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سوادکوه با اشاره به پیگیری فرماندار شهرستان سوادکوه در کمیته برنامه‌ریزی استان و بخشدار زیراب و اداره ورزش و جوانان شهرستان سوادکوه و مصوبه اختصاص بودجه مناسب برای اتمام ترمیم زمین فوتبال و احداث پیست 6 خطه دو و میدانی برای سال 1396، اظهار کرد: از ترمیم زمین فوتبال و احداث پیست 6 خطه دو و میدانی زیراب راضی نیستیم ولی زمان‌بَر‌شدن آن با استاندارد‌سازی همراه است.

*ایجاد نسل سوخته فوتبالی برای شهر زیراب با تأخیر در ترمیم زمین فوتبال

در طول سال‌های اخیر خبرگزاری فارس هم اخبار و گزارش‌های مختلفی را از زبان رئیس هیأت فوتبال زیراب، رئیس هیأت دو و میدانی سوادکوه، بخشدار زیراب، مدیران باشگاه‌های ورزشی، ورزشکاران و مدیران استانی منعکس کرده است و چکیده آن در متضرر‌شدن فوتبال زیراب از این تأخیرها است و 3 سال برای فوتبال با توجه به زمان‌دهی رده‌های سنی به معنای ایجاد یک نسل سوخته فوتبالی برای شهر زیراب است و جلوگیری از استمرار این روند توسط مدیران شهرستانی و استانی برای حفظ نسل‌های فوتبالی زیراب ضرورت دارد.

گزارش از عمران اکبرنژاد

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

953 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس