سید علی ادیانی: سند 2030 نفوذ استعمار در کشور‌ها است/خط دشمن، خط نفوذ است

پرینت
نماینده مردم قائم‌شهر و سوادکوه‌ در مجلس:

سند 2030 نفوذ استعمار در کشور‌ها است/خط دشمن، خط نفوذ است

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه‌، جویبار، سیمرغ و سوادکوه‌شمالی در مجلس شورای اسلامی سند 2030 را سند نفوذ استعمار در کشور‌ها و تغییر مبانی تربیتی کشور توصیف کرد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه‌شمالی، سید‌علی ادیانی بعد از ظهر امروز در جمع مردم سوادکوه‌شمالی با اشاره به اینکه برخی از ارزش‌های دینی مانند ایمان و حجاب، جنسیت نمی‌شناسد، گفت: حجاب یکی از مصادیق فطرت است و استعمار‌گران در همه کشور‌هایی که وارد شدند علاوه بر غارت اموال و اراضی، فرهنگ برهنگی را هم در آن جامعه تسری دادند.

وی با بیان اینکه بی‌حجابی در تقابل با 18 آیه قرآنی و آموزه‌های دینی است، افزود: «اندلس» را با تبرج زنان از مردان گرفتند و وزیر زن خارجه رژیم صهیونیستی هم که کتاب و مصاحبه او موجود است از ارتباط جنسی خود با سران ذلیل عربی حاشیه خلیج‌فارس با اذن شرعی خاخام یهودی برای کسب اطلاعات خبر داده بود.

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه‌، جویبار، سیمرغ و سوادکوه‌شمالی در مجلس شورای اسلامی روند کاهش غلظت حجاب در کشور را بیانگر برنامه‌ها و فعالیت‌های دشمنان ذکر و با اشاره به حضور مادر با چادر و دختر بدون چادر و دختر این دختر هم بدون روسری خواهد بود که انتهای این خط است، خاطر‌نشان کرد: خط دشمن، خط نفوذ است و حجاب فرزندان برخی از مدیران جامعه با حجاب فرزندان مسؤولان دهه 60 متفاوت است.

این مسؤول با انتقاد از اینکه هنگامی که درباره یک موضوع مهم در جامعه بحث می‌شود در بوق‌های جناحی، سیاسی می‌شود، سند 2030 را سند نفوذ استعمار در کشور‌های اسلامی و سایر کشور‌ها دانست و با بیان اینکه برخی از مدیران به حدی ژله‌ای هستند که رهبر معظم انقلاب اسلامی مستقیم درباره سند 2030 ورود پیدا کردند، اظهار کرد: سند 2030 مبتنی بر مبانی اومانیستی، فمینیستی و سکولاریسمی و بر خلاف آموزه‌های دینی است و امضای نمایندگان ما هم در پای آن قرار دارد و رویکرد آن تغییر در نظام تربیتی ما است.

ادیانی واژه‌های استعماری و سند 2030 را محتوای «زهر‌مار» در «زرورق» توصیف کرد و افزود: هدف سند 2030، انسان منهای خدا است و برخی از محتوای آن مانند خالکوبی زن عریان در بازوی «بکام» در کتب درسی موجود و در دست فرزندان ما است.

وی وظیفه مجلس را قانون‌گذاری، پیگیری و نظارت ذکر کرد و ایجاد شغل و کار را وظیفه دولت دانست و با بیان اینکه حجاب برای ما اصل است، گفت: پیامبر گرامی اسلام در اوایل اسلام برای دفاع از حجاب اعلام جنگ کرد.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

955 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس