مدیر‌عامل شرکت گاز استان مازندران خبر داد نامه وزیر نفت برای مقرون‌به صرفه‌تر‌بودن ارائه کپسول گاز از طریق هلی‌کوپتر برای مردم سوادکوه به جای گاز‌رسانی

پرینت
مدیر‌عامل شرکت گاز استان مازندران خبر داد

نامه وزیر نفت برای مقرون‌به صرفه‌تر‌بودن ارائه کپسول گاز از طریق هلی‌کوپتر برای مردم سوادکوه به جای گاز‌رسانی

مدیر‌عامل شرکت گاز استان مازندران از نامه وزیر نفت برای مقرون‌به صرفه‌تر‌بودن ارائه کپسول گاز از طریق هلی‌کوپتر برای مردم سوادکوه به جای گاز‌رسانی در سال 1380 خبر داد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، محمد‌اسماعیل ابراهیم‌زاده عصر امروز در جمع مردم زیراب با اشاره به اینکه وزارت نفت باور دارد که همه کشور را گاز‌دار کند، گفت: تا پایان سال 1397 همه روستا‌های بالای 20 خانوار کشور گازدار می‌شوند.

مدیر‌عامل شرکت گاز استان مازندران به وضعیت گاز‌رسانی در استان مازندران اشاره کرد و افزود: تا پایان سال 1397 صد در صد استان مازندران و همه روستا‌های این استان گاز‌دار می‌شوند.

وی از فعالیت 7 پیمانکار برای گازرسانی به شهر الاشت و روستا‌های سوادکوه و انتخاب 3 پیمانکار جدید خبر داد و خاطر‌نشان کرد: کیفیت لوله‌های گاز با جان مردم در ارتباط است و باید استاندارد‌های بین‌المللی در آن رعایت شود و 350 میلیارد تومان برای استان مازندران و 60 میلیارد تومان برای شهرستان سوادکوه پیمانکار داریم.

ابراهیم‌زاده از شجاعت و علاقمندی به مردم برای انتقال گاز به شهرستان سوادکوه خبر داد و از نامه وزیر در سال 1380 درباره مقرون‌به صرفه‌تر‌بودن ارائه کپسول گاز از طریق هلی‌کوپتر برای مردم سوادکوه به جای گاز‌رسانی، اظهار کرد: ما با مردم شفاف عمل می‌کنیم و به قول امام راحل، مردم ولی‌نعمت ما هستند.

مدیر‌عامل شرکت گاز استان مازندران خواستار همکاری همه ادارات و نهاد‌ها و استفاده از خرد‌جمعی برای دست‌یابی به اهداف شد و گفت: گازرسانی برای 150 روستا در استان مازندران را مشغول فعالیت هستیم و گازرسانی به 366 روستا نیز در دستور کار ما قرار دارد و نفت از مهر‌ماه برای دهستان کِسلیان بخش زیراب شهرستان سوادکوه قطع می‌شود و منازل لوله‌کشی ‌شوند و با تأیید نظام مهندسی اقدام به دریافت خدمات کنند.

وی با بیان اینکه تغییر اقلیم در اختیار ما نیست و کارشناسان وزارت نفت با همکاری هوا‌شناسی آن را تعیین می‌کنند و ما اعتراض خود را برای کارشناسی آنان درباره اقلیم‌بندی بخشی از استان انجام دادیم، گفت: دولت تدبیر و امید سه سال است که مصوبه مجلس شورای اسلامی برای افزایش 5 درصدی قیمت گاز را اجرایی نمی‌کند ولی عوارض گازرسانی و ارزش افزوده باید پرداخت شود.

با تشکر از اقای رضا ذاکری

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

982 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس