امام جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی: اقتدار علاقمندان به نظام اسلامی وابسته به ولایت است

پرینت
امام جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی:

اقتدار علاقمندان به نظام اسلامی وابسته به ولایت است

امام جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی اقتدار علاقمندان به نظام اسلامی را وابسته به نظام و ولایت ذکر کرد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه نیوز)، حجت الاسلام محمد مهدوی در آخرین خطبه‌ نماز جمعه خود در شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی که با معارفه حجت الاسلام حسین ابراهیمی همراه بود با اشاره به اینکه کنترل زبان و قلم از مصادیق تقوا است، گفت: عدم خلاف‌گویی، دوری از دروغ، تهمت و افترا از مصادیق تقوای زبان و قلم است.

امام جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی خواستار صرفه‌جویی در مصرف برق و آب شد و با اشاره به مناسبت‌های هفته، افزود: در سال‌روز سرکوب اعتراض مردم به کشف حجاب رضا‌خانی در مسجد گوهر‌شاد هستیم و مسؤولان به موضوع حجاب توجه بیشتری داشته باشند.

وی به روز مقاومت و پیروزی حزب‌الله لبنان اشاره و خاطر‌نشان کرد: حزب‌الله لبنان در جنگ 33 روزه پوشالی‌بودن رژیم صهیونیستی را به همگان نشان داد.

خطیب جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی با تقدیر از همراهی مردم در 13 سال امامت جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی، اظهار کرد: هر‌جا باشیم سرباز امامت و ولایت هستیم و تا پایان جنگ حضور داشیم و به عنوان مسؤول تبلیغات «مریوان» به همراه خانواده حضور داشتیم و سپس به حوزه علمیه و به بحث و درس بازگشتم و به امر رهبر معطم انقلاب اسلامی و بیان ایشان درباره اهمیت تبلیغات تلاش کردم.

مهدوی با بیان اینکه تنها 14 معصوم ما فاقد خطا و اشتباه هستند و فرمان ولی فقیه به عنوان جانشین امام زمان زمان(عج) بر ما واجب است و اقتدار ما وابسته به نظام و ولایت است، افزود: اگر این نظام نباشد،چپ و راست باقی نمی‌مانند و اجازه ندهیم که دروغ، تهمت و افترا در جامعه ترویج شود و مردم را به انقلاب خوشبین کنیم و همه گروه‌ها را متحد کنیم.

وی با بیان اینکه 13 سال در نماز جمعه، آزادانه صحبت کردم و توان جسمی برای حضور در مناطق دیگر را ندارم و هر‌کجا باشم سرباز امامت و ولایت هستم، گفت: نظام اسلامی ما با فحاشی، افترا، توهین حفظ نمی‌شود و بلکه با اتحاد، انس و برادری حفظ می‌شود.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

953 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس