معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار مازندران در سوادکوه اظهار کرد بُرد 21 بر یک حسن روحانی بر حجت الاسلام رئیسی در مازندران/اجرای طرح روستای بدون بیکاری و طلاق در مازندران

پرینت
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار مازندران در سوادکوه اظهار کرد

بُرد 21 بر یک حسن روحانی بر حجت الاسلام رئیسی در مازندران/اجرای طرح روستای بدون بیکاری و طلاق در مازندران

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار مازندران از بُرد 21 بر یک حسن روحانی بر حجت الاسلام رئیسی در انتخابات ریاست‌جمهوری اخیر در مازندران خبر داد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، علي‌رضا يونسي‌رستمی عصر امروز در مراسم افتتاح برنامه‌های اوقات فراغت کشور که در روستای «کار‌مزد» بخش مرکزی شهرستان سوادکوه برگزار شد با اشاره به اینکه 44 درصد جمعیت استان مازندران در روستا‌ها زندگی می‌کنند، گفت: در انتخابات اخیر ریاست‌جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا 99 درصد از واجدین شرایط استان مازندران در این انتخابات شرکت کردند که بالا‌تر‌ین رتبه کشوری است.

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار مازندران با بیان اینکه از 22 شهرستان استان مازندران 21 شهرستان به حسن روحانی رأی دادند، افزود: مردم مازندران 21 بر یک به حسن روحانی در برابر حجت الاسلام رئیسی رأی دادند.

وی با بیان توجه ویژه دولت به بخش روستایی، خاطر‌نشان کرد: طرح روستای بدون بیکار، بدون معتاد، بدون بی‌سواد و بدون طلاق در استان مازندران آغاز شد و مشارکت مردم برای دست‌یابی به این اهداف هم مورد نظر است.

یونسی با اشاره به اینکه استان مازندران بیشترین سیّد و امام‌زاده را در خود دارد، اظهار کرد: میزان بیکاری استان مازندران در فصل بهار به دلیل رونق فعالیت‌ها به کمتر از 10 درصد می‌رسد.

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار مازندران با اشاره به برگزاری مراسم افتتاح برنامه‌های اوقات فراغت کشور که در روستای «کار‌مزد» بخش مرکزی شهرستان سوادکوه برگزار شد، گفت: مساجد پایگاه دیانت و معنویت است و برنامه‌های اوقات فراغت برای بهره‌مندی بهینه‌تر از مساجد مورد برنامه‌ریزی قرار گیرد.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

955 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس