معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در سوادکوه: شلیک موشک‌ها به سمت گروه‌های تروریستی پشت ما فرهنگی‌ها را محکم کرد

پرینت
معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در سوادکوه:

شلیک موشک‌ها به سمت گروه‌های تروریستی پشت ما فرهنگی‌ها را محکم کرد

معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، شلیک موشک‌ها به سمت گروه‌های تروریستی را باعث محکم‌شدن پشت فرهنگی‌ها توصیف کرد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، سید‌هادی حسینی ظهر امروز در مراسم افتتاح برنامه‌های اوقات فراغت کشور که در روستای «کار‌مزد» بخش مرکزی شهرستان سوادکوه برگزار شد با اشاره به اینکه حامل پیام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی است، گفت: قرآن، مبنای عمل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه فرمان مقام معظم رهبری به عنوان شاقول فعالیت‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مورد نظر است و خط ما خط ولایت است، افزود: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، زمین بازی عناصر سیاسی نیست و این وزارت‌خانه برای ارتقای فرهنگ جامعه باید تلاش کند و دخالت گرایش سیاسی در آن موجب فلج‌شدن بخشی از فرهنگ جامعه می‌شود.

وی به اهمیت روستای «کار‌مزد» در دفاع از انقلاب اسلامی و وجود افراد برجسته در آن، خاطر‌نشان کرد: ستاد کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد اعتبار عمرانی ندارد ولی به کانون‌های فعال برای ارتقای فعالیت‌ها کمک فرهنگی می‌کند.

سید‌هادی حسینی با تقدیر از سیلی محکم توسط شلیک موشک‌ها به سمت گروه‌های تروریستی و دستگیری‌هایی که در داخل انجام شد، گفت: شلیک موشک‌ها به سمت گروه‌های تروریستی پشت ما فرهنگی‌ها را محکم کرد.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

955 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس