دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور در سوادکوه: کانون‌های فرهنگی هنری مساجد پایگاه گفتمان‌سازی در دست‌یابی به اهداف اقتصاد مقاومتی است

پرینت
دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور در سوادکوه:

کانون‌های فرهنگی هنری مساجد پایگاه گفتمان‌سازی در دست‌یابی به اهداف اقتصاد مقاومتی است

دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد را پایگاه کلیدی برای گفتمان‌سازی در دست‌یابی به اهداف اقتصاد مقاومتی و تولید و اشتغال توصیف کرد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، حجت الاسلام حمید‌رضا اربا‌ب‌سلیمانی ظهر امروز در مراسم افتتاح برنامه‌های اوقات فراغت کشور که در روستای «کار‌مزد» بخش مرکزی شهرستان سوادکوه برگزار شد با اشاره به وجود 23 هزار کانون فرهنگی و هنری مساجد در سراسر کشور، گفت: مردم به کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد اعتماد دارند و فرزندان خود را به این کانون‌ها می‌فرستند.

دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور به قضاوت و تجلیل دشمن درباره موانع دست‌یابی به اهداف خود در کشور اشاره کرد و افزود: روحانیت و در رأس آن ولی‌فقیه، بسیج و پدیده کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد مزاحم طرح‌ها و برنامه‌های دشمنان هستند.

مشاور وزیر ارشاد، برنامه‌های نشاط‌‌آور را از طرح‌های جدایی‌نا‌پذیر کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد ذکر و خاطر‌نشان کرد: ماه آینده هزار نفر از طرف کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور به مشهد مقدس اعزام می‌شوند.

وی بررسی برنامه‌ها و انتقال تجربیات را از مهمتر‌ین اهداف برگزاری آیین افتتاح برنامه‌های اوقات فراغت که از امروز و در روستای «کار‌مزد» کلید می‌خورد، ذکر و اظهار کرد: استفاده از روستا و کانون‌های فرهنگی و هنری به عنوان پایگاه کلیدی برای گفتمان‌سازی در دست‌یابی به اهداف اقتصاد مقاومتی و تولید و اشتغال است.

ارباب‌سلیمانی با اشاره به اینکه صدا و سیما در سراسر کشور، فعالیت‌های جوانان را در کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد پوشش دهد، گفت: مسجد پایگاه فرهنگی برای دست‌یابی به اهداف فرهنگ ایرانی و اسلامی است.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

892 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس