رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سوادکوه خبر داد؛ برگزاری برنامه‌ ملی در روستای «کارمزد» سوادکوه

پرینت
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سوادکوه خبر داد؛ برگزاری برنامه‌ ملی در روستای «کارمزد» سوادکوه

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سوادکوه از برگزاری برنامه‌ ملی در روستای «کارمزد» سوادکوه به عنوان یک رویداد مهم خبر داد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، سید‌یوسف موسوی‌شیخ صبح امروز در جلسه هماهنگی برگزاری آیین ‌افتتاحیه اوقات فراغت کشوری در روستای «کار‌مزد» بخش مرکزی شهرستان سوادکوه با اشاره به اهمیت برگزاری این مراسم، گفت: دبیرستاد عالی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور، معاون فرهنگی هنری ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد، نماینده ولی‌فقیه و معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران از مهمانان ویژه آیین ‌افتتاحیه اوقات فراغت کشوری هستند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی از برگزاری نمایشگاه‌های بومی در آیین ‌افتتاحیه اوقات فراغت کشوری در روستای «کار‌مزد» بخش مرکزی شهرستان سوادکوه در روز پنجشنبه 15 تیر‌ماه خبر داد و افزود: جلسات هماهنگی با حضور مدیران کشوری، استانی و شهرستانی برای برگزاری مناسب آیین ‌افتتاحیه اوقات فراغت کشوری در سوادکوه انجام شد.

وی برگزاری آیین ‌افتتاحیه اوقات فراغت کشوری برای اولین بار در خارج از تهران و در یک روستا را از مهمترین دستاورد‌های این مراسم ذکر و خاطر‌نشان کرد: تمرکز‌زدایی و برگزاری برنامه‌های ملی در مناطق روستایی از برکات برگزاری ‌افتتاحیه اوقات فراغت کشوری در روستای «کار‌مزد» سوادکوه است.

موسوی به فعالیت 23 کانون فرهنگی هنری مساجد در شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی خبر داد و گفت: کانون فرهنگی هنری صراط کار‌مزد سوادکوه از برتر‌ین کانون‌های ما با عناوین کشوری است که میزبانی آیین ‌افتتاحیه اوقات فراغت کشوری را از بین 150 کانون کشوری به خود اختصاص داد.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

955 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس