توسط خیّر سوادکوهی انجام شد؛ اهدای 700 متر زمین برای احداث خانه عالم در سوادکوه

پرینت
توسط خیّر سوادکوهی انجام شد؛ اهدای 700 متر زمین برای احداث خانه عالم در سوادکوه

توسط خیّر سوادکوهی 700 متر زمین برای احداث خانه عالم در سوادکوه اهدا شد.

حسن‌ اردشیری‌لاجیمی صبح امروز در گفت‌و گو با خبرنگار سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه نیوز) و خبرگزاری فارس در شهرستان سوادکوه از اهدای حدود 700 متر از زمین به ارث‌رسیده خود برای احداث خانه عالم در روستای «لاجیم» بخش زیراب شهرستان سوادکوه خبر داد و گفت: احداث خانه عالم، کتابخانه و آموزش قرآن از اهداف من برای اهدای زمین ارثی به اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سوادکوه برای احداث خانه عالم است.

خیّر سوادکوهی از حضور خود در اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سوادکوه و بیان اهداف خود به رئیس این اداره برای اهدای زمین خبر داد و افزود: اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سوادکوه با رایزنی استان برای احداث خانه عالم اقدام می‌کند.

وی که چند مسیر برای بازگشایی معابر یا مکان‌های فرهنگی روستای لاجیم را هم اهدا کرد و به شغل معلمی اشتغال داشت، خاطر‌نشان کرد: در مذهب شیعه و نظام جمهوری اسلامی ایران، هر‌کس به اندازه توان خود باید قدمی، قلمی و مالی برای ترویج ارزش‌ها و توسعه فرهنگی و دینی خدمت کند.

اردشیری با اشاره به اینکه کسانی که می‌توانند خدمتی انجام دهند ولی اقدامی انجام نمی‌دهند، کوتاهی می‌کنند، اظهار کرد: برای جامعه سالم باید تلاش کنیم و رسانه‌ها هم برای ترویج ارزش‌ها تلاش کنند.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

955 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس