وزیر نیرو: ظلم به مردم منطقه لفور سوادکوه‌شمالی در احداث سد و عدم بهره‌مندی آنان از آّب سد

پرینت
وزیر نیرو: ظلم به مردم منطقه لفور سوادکوه‌شمالی در احداث سد و عدم بهره‌مندی آنان از آّب سد

وزیر نیرو با اشاره به اخذ ردیف اجرایی تأمین آب پایدار برای 4 منطقه مازندران از ظلم به مردم منطقه لفور سوادکوه‌شمالی در احداث سد و عدم بهره‌مندی آنان از آّب سد خبر داد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه‌شمالی، حمید چیت‌چیان صبح امروز در مراسم کلنگ‌زنی احداث تصفیه‌خانه و آب‌رسانی به روستا‌های لفور و شهر‌های حوزه انتخابیه قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه‌شمالی با اشاره به تدوین برنامه راهبردی وزارت نیرو در 4 سال قبل، گفت: رسالت وزارت نیرو در حدیثی از امام صادق(ع) می‌توان مشاهده کرد که خداوند در روی زمین بندگان خاصی دارد که ویژگی آنها تلاش برای تأمین نیاز‌های مردم است که این افراد در روز قیامت از آتش جهنم ایمن هستند.

وزیر نیرو با بیان اینکه خدمت در مسیر تأمین ضروری‌تر‌ین نیاز‌های مردم در حوزه آب و برق و سایر نیاز‌ها است، افزود: مجتمع آب‌رسانی در 14 روستا با 16 نقطه با پمپاژ، بیانگر ارتباط آب و برق است.

وی با تقدیر از هوشیاری، جامع‌نگری و برنامه‌ریزی مسؤولان استان مازندران در برنامه‌ریزی برای تأمین آب پایدار برای استان مازندران، خاطر‌نشان کرد: 9 منطقه برای تأمین آب پایدار در استان مازندران برنامه‌ریزی شد که 4 منطقه آن در سال گذشته و امسال ردیف اجرایی گرفت.

چیت‌چیان با اشاره به اینکه استان مازندران برای ما جایگاه مهمی از لحاظ ظرفیت‌ها، گستردگی و جمعیتی دارد از احساس وجود مشکل در سال گذشته برای تأمین برق استان مازندران و تلاش مدیران مرتبط، اظهار کرد: احداث 2 نیرو‌گاه 25 مگا‌واتی از تابستان سال گذشته تا امسال با استفاده از توان داخلی برنامه‌ریزی و نصب شد.

وزیر نیرو با اشاره به اینکه به مردم منطقه لفور در احداث سد و عدم بهره‌مندی آنان از آّب سد، ظلم شد، گفت: از ابتدای دولت 11 و هنگامی که از موضوع آب‌رسانی لفور مطلع شدم، پیگیر موضوع شدم.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

892 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس