توسط رئیس هیأت بوکس شهرستان سوادکوه‌شمالی مطرح شد؛ حضور 3 بوکسور سوادکوه‌شمالی در تیم ملی‌ تا 4 سال آینده

پرینت
توسط رئیس هیأت بوکس شهرستان سوادکوه‌شمالی مطرح شد؛ حضور 3 بوکسور سوادکوه‌شمالی در تیم ملی‌ تا 4 سال آینده

رئیس هیأت بوکس شهرستان سوادکوه‌شمالی با اشاره به برنامه‌ریزی‌ها و توانمندی‌های سوادکوه‌شمالی از حضور 3 بوکسور ملی‌پوش سوادکوه‌شمالی تا 4 سال آینده خبر داد.

حسین سیف‌زاده صبح امروز در گفت‌و گو با خبرنگار سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه نیوز) و خبرگزاری فارس در شهرستان سوادکوه‌شمالی با اشاره به اینکه به دلیل حضور پدر مرحوم به عنوان کاپیتان تیم کار‌گری مازندران از 8 سالگی به ورزش وارد شد ولی در مسابقات دچار آسیب‌ددیدگی زانو شد، گفت: مشاور هیأت بوکس قائم‌شهر، مدیر فنی و سرپرست تیم و از سال 1388 مربی تیم باشگاه فرهنگی و ورزشی سیفی‌آباد و در سال گذشته سرپرست تیم کشتی نیروی انتظامی در بازی‎های نیرو‌های مسلح را بر عهده داشتم.

وی که به تازگی به عنوان رئیس هیأت بوکس شهرستان سوادکوه‌شمالی انتخاب شد با بیان اینکه شهرستان سوادکوه‌شمالی فعالیت سازماندهی‌شده‌ای در رشته ورزشی بوکس ندارد و بوکسور سازمان‌یافته‌ای هم ندارد، افزود: علاقمندان به رشته ورزشی بوکس سوادکوه‌شمالی در سایر شهر‌های اطراف به تمرین یا مسابقه اقدام می‌کنند.

رئیس هیأت بوکس شهرستان سوادکوه‌شمالی از ارائه برنامه 4 ساله خود به رئیس هیأت بوکس مازندران خبر داد و خاطر‌نشان کرد: تشکیل کمیته‌های مختلف در هیأت بوکس، اجرایی می‌شود و با برنامه‌ریزی‌ها و توانمندی‌های موجود تا 4 سال آینده 3 بوکسور عضو تیم ملی از شهرستان سوادکوه‌شمالی هستند.

سیف‌زاده با بیان اینکه تشکیل کمیته‌های استعداد‌یابی و هیت‌رئیسه از اولویت‌های ما در هیأت بوکس سواکوه‌شمالی است، افزود: رشته ورزشی بوکس بر خلاف برخی دیدگاه‌ خانواده‌ها، رشته خشنی نیست و در رتبه 24 در بین رشته‌های خشن قرار دارد.

رئیس هیت بوکس شهرستان سوادکوه‌شمالی با اشاره به اینکه فرهنگ‌سازی از اولویت‌های اصلی ما است از برنامه‌ریزی مشترک و تعامل با ادارات و نهاد‌های فرهنگی در برنامه‌ریزی‌های خبر داد و افزود: توجه به اخلاق، مردم‌داری، استقامت و ظرفیت قهرمانی از پایه‌های فعالیت‌های فرهنگی ما قرار دارد و برگزاری کلاس‌های داوری و مربی‌گری هم توسط استان قول داده شد و برای تجهیز سالن و تقویت بوکس شهرستان از همکاری مسؤولان استقبال می‌کنیم.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

982 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس