امام جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی:علل عدم رونق تولید بررسی شود

پرینت
امام جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی:علل عدم رونق تولید بررسی شود

امام جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی با اشاره به سال تولید و اشتغال خواستار بررسی علل عدم رونق تولید شد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، حجت الاسلام محمد مهدوی در خطبه‌های نماز جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی با اشاره به اینکه هیچ عزتی بالاتر از تقوا نیست و نتیجه روزه ماه رمضان باید هدایت‌شدن در راه مستقیم و رعایت حدود الهی باشد، گفت: آسان‌شدن کار، رفع مشکلات و گشوده‌شدن در‌های الهی از جمله آثار تقوا است.

امام جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی با بیان اینکه تقوا با دروغ سازگار نیست و برخی گزارش دروغ می‌دهند و در زبان گفتند که در انتخابات دخالت نمی‌کنیم ولی در عمل هر دو طیف مرتکب این خلاف شدند، افزود: برخی‌ها از ما می‌خواهند که خلاف عده‌ای را بگوییم و خلاف عده دیگر را نگویید که این موضوع با تقوا سازگار نیست.

وی با اشاره به اصطلاح «آتش در اختیار» مقام معظم رهبری، خاطر‌نشان کرد: آنان که در زبان و قلم فحاشی و اهانت می‌کنند، انقلابی نیستند و آدم‌های قلابی هستند.

خطیب جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی خواستار بررسی علل عدم رونق تولید و گزارش‌دهی مسؤولان در نماز جمعه به مردم شد و به مناسبت روز قلم، اظهار کرد: قلم‌ها باید در جهت اتحاد، همدلی و ظلم‌ستیزی به کار‌گیری شود و نه اینکه در نشر و شعر اهانت کنند و باعث خوشحالی دشمنان شویم.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

953 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس