امام جمعه زیراب سوادکوه: سیاست‌های عربستان در برابر قطر روح جهالت آنان را نشان داد

پرینت
امام جمعه زیراب سوادکوه: سیاست‌های عربستان در برابر قطر روح جهالت آنان را نشان داد

امام جمعه زیراب سوادکوه، سیاست‌های نا‌پخته عربستان در برابر قطر را به دلیل روح استبداد و جهالت آنان ذکر کرد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، حجت الاسلام محمد‎زمان رضایی در خطبه‌های نماز جمعه زیراب سوادکوه با اشاره به جنبه‌های مختلف ولایت‌پذیری، گفت: حضرت زهرا(س)، اطلاعت و پیروی از اهل بیت را باعث برقراری نظم اجتماعی در امت اسلامی و عامل وحدت و دور‌ماندن از تفرقه ذکر کرد و امام رضا(ع) هم کمال دین را در ولایت اهل بیت(ع) و بیزاری از دشمن توصیف کرد.

امام جمعه زیراب سوادکوه با اشاره به فعالبت‌های محمد بن سلمان در عربستان سعودی، گفت: به‌گفته تحلیل‌گران حضور سریع محمد بن سلمان به عنوان شاهزاده بی‌تجربه به قدرت می‌تواند شیخ‌نشین عربستان سعودی که مملو از انرژی است را با بی‌ثباتی مواجه کند.

وی با اشاره به اینکه محمد بن سلمان با سیاست‌های خارجی خود باعث تحمیل جنگ سه‌ساله و بی‌ثمر در یمن شد، افزود: مواضع ولیعهد عربستان در برابر ایران، سخیف بود که بیانگر بی‌تجربگی و تأثیر از القائات امریکا و شیاطین بزرگ دارد و سیاست‌های نا‌پخته عربستان در برابر قطر روح استبداد و جهالت آنان را نشان داد.

وی به دیدگاه امام خمینی(ره) درباره حفظ اسلام اشاره کرد و گفت: امام راحل حفظ اسلام را در رأس همه واجب‌ها ذکر کردند و بر لزوم کوشش برای رفع موانع تاکید کردند.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

901 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس