بی‌احتیاطی رانندگان مهمتر‎ین عامل تصادف‌ها در تعطیلات عید‌فطر محور سوادکوه

پرینت
عضو شورای ترافیک سوادکوه:

بی‌احتیاطی رانندگان مهمتر‎ین عامل تصادف‌ها در تعطیلات عید‌فطر محور سوادکوه

عضو شورای ترافیک سوادکوه، بی‌احتیاطی رانندگان را از مهمتر‎ین عوامل تصادف‌ها در تعطیلات عید‌فطر محور سوادکوه ذکر کرد.

عین‌الله طالبی در گفت‌و گو با خبرنگار سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه نیوز) و خبرگزاری فارس در شهرستان سوادکوه از وجود ترافیک نیمه‌سنگین در مناطق دارای گره‌‌ترافیکی و وجود ترافیک روان در سایر محور سوادکوه خبر داد و گفت: ترافیک اصلی محور سوادکوه در حال حاضر از مسیر بازگشت مسافران به سمت تهران است.

معاون فرماندار سوادکوه با بیان اینکه فرایند بازگشت مسافران از روز‌ گذشته آغاز شد که این مدیریت بازگشت به کاهش ترافیک کمک می‌کند، افزود: منطقه پل‌درون‌شهری پل‌سفید و منطقه سرخ‌کلا در شهرستان سواکوه به دلیل کم‌عرض‌بودن مسیر دچار ترافیک سنگین یا نیمه‌سنگین می‌شوند.

عضو شورای ترافیک شهرستان سوادکوه از آمادگی نیروهای پلیس، نیرو‌های امدادی و شرایط برای اسکان احتمالی مسافران خبر داد و خاطر‌نشان کرد: رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در اولویت رانندگان قرار گیرد تا شاهد سانحه و مشکل برای مسافران نباشیم.

وی از وجود چند تصادف جرحی و خسارتی در حضور مسافران برای تعطیلات عید فطر در محور سوادکوه خبر داد و اظهار کرد: بی‌احتیاطی رانندگان از مهمتر‎ین عوامل تصادف‌ها در تعطیلات عید‌فطر بود که این تصادف‌ها باعث تأثیر منفی در مسافرت آنها می‌شود که خواب‌آلودگی، سرعت و سبقت غیر‌مجاز، عدم رعایت فاصله مناسب بین خود‌رو‌ها باعث سُر‌خوردگی و واژگونی خودرو‌ها شد.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

955 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس