برگزاری 20 کار‌گاه طرح توان‌افزایی و تاب‌آوری اجتماعی زنان و خانواده در سوادکوه

پرینت
مشاور فرماندار سوادکوه در اموز زنان و خانواده خبر داد

برگزاری 20 کار‌گاه طرح توان‌افزایی و تاب‌آوری اجتماعی زنان و خانواده در سوادکوه

مشاور فرماندار سوادکوه در اموز زنان و خانواده از برگزاری 20 کار‌گاه طرح توان‌افزایی و تاب‌آوری اجتماعی زنان و خانواده در سوادکوه خبر داد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، عاطفه مرادیان صبح امروز در جلسه هماهنگی خانواده سوادکوه با اشاره به اینکه بخش دوم طرح توان‌افزایی و تاب‌آوری اجتماعی زنان و خانواده در سوادکوه اجرایی می‌شود، گفت: توافق‌نامه بین معاونت زنان و خانواده ریاست‌جمهوری و استانداری‌های سراسر کشور، بخش دوم طرح توان‌افزایی و تاب‌آوری اجتماعی زنان و خانواده در سطوح ملی، منطقه‌ای و محلی اجرایی می‌شود.

مشاور فرماندار شهرستان سوادکوه در اموز زنان و خانواده به هدف اجرای طرح توان‌افزایی و تاب‌آوری اجتماعی زنان و خانواده اشاره کرد و افزود: هدف از اجرای طرح توان‌افزایی و تاب‌آوری اجتماعی زنان و خانواده، ارتقای آگاهی‌ها و سطح سلامت روانی، جسمانی و اجتماعی زنان و خانواده‌ها و افزایش تاب‌آوری اجتماعی خانواده‌ها در مقابل آسیب های اجتماعی، تعارض‌های خانوادگی و زناشویی است.

وی از برنامه‌ریزی برای برگزاری طرح توان‌افزایی و تاب‌آوری اجتماعی زنان و خانواده از ابتدای مرداد‌ماه امسال خبر داد و خاطر‌نشان کرد: آموزش‌های طرح توان‌افزایی و تاب‌آوری اجتماعی زنان و خانواده در 20 کار‌گاه با مدت زمان حداقل 40ساعت برای هر مخاطب  در شهرستان سوادکوه بر گزار می شود.

مرادیان به محتوای طرح توان‌افزایی اشاره و اظهار کرد: این طرح شامل مهارت خودآگاهی، همدلی، برقراری ارتباط مؤثر، روابط بین فردی، حل مسأله، تصمیم گیری، تفکر خلاق، تفکر انتقادی، مقابله با استرس و کنترل خشم با هدف پیشگیری از تعارض‌های خانوادگی، نزاع دسته‌جمعی،  مشارکت در امور شهری و مدیریت مسائل زیست محیطی است.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

955 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس