نفرات برتر ششمین دوره مسابقات کشتی محلی پهلوانی «لو‌چو» سرخ‌کلا سوادکوه معرفی شدند

پرینت
مسؤول ورزش‌های روستایی و عشایری سوادکوه خبر داد

نفرات برتر ششمین دوره مسابقات کشتی محلی پهلوانی «لو‌چو» سرخ‌کلا سوادکوه معرفی شدند

مسؤول ورزش‌های روستایی و عشایری سوادکوه از معرفی نفرات برتر ششمین دوره مسابقات کشتی محلی پهلوانی «لو‌چو» سوادکوه خبر داد.

حسن گودرزی در گفت‌و گو با خبرنگار سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس در شهرستان سوادکوه ار برگزاری ششمین دوره مسابقات کشتی محلی پهلوانی «لو‌چو» در بالا‌محل سرخ‌کلا بخش مرکزی شهرستان سوادکوه خبر داد و گفت: ششمین دوره مسابقات کشتی محلی پهلوانی «لو‌چو» با نام مرحوم مجتبی ولی‌پور و با حضور «لو‌چو‌کار‌ان» شهر‌های مختلف برگزار شد.

مسؤول ورزش‌های روستایی و عشایری شهرستان سوادکوه با بیان اینکه مسابقات «لو‌چو» سرخ‌کلا در 2 رده سبک‌وزن(تینگله) و سر‌پهلوانی برگزار شد، افزود: 28 لو‌چو‌کار با برگزاری 14 مسابقه در ششمین دوره مسابقات کشتی محلی پهلوانی «لو‌چو» سرخ‌کلا شرکت کردند.

وی به حضور 22 لو‌چو‌کار سبک‌وزن و 6 کشتی گیر در رده سر‌پهلوانی در مسابقات سرخ‌کلا اشاره و خاطر‌نشان کرد: 3 کشتی در رده سر‌پهلوانی و 11 کشتی در رده سبک‌وزن برگزار شد.

گودرزی از حضور لو‌چو‌کار‌ان از شهر‌های مشهد، محمود‌آباد، قائم‌شهر، جویبار، بابل، ساری و سوادکوه خبر داد و با اشاره به اهدای جوایز و 3 رأس گوسفند به نفرات برتر، گفت: احمد میرزا‍پور از قائم‌شهر به عنوان سر‌پهلوان، مهدی زمانی از قائم‌شهر به عنوان سر‌پهلوان، علیرضا همزه‌نژاد از سرخ‌کلا به عنوان سر‌پهلوان، ابوالفضل باقری از سرخ‌کلا، یاسر صمدی از قائم‌شهر، محسن محسنی از قائم‌شهر، محسن مراد‌نژاد از سرخ‌کلا، محمد‌ولی زمانی از قائم‌شهر، حسین علی‌پور از سرخ‌کلا، میلاد حسنی از قائم‌شهر، شهریار شورزند از سرخ‌کلا، جواد ضیایی از سرخ‌کلا، شاهرخ ذبیحی از قائم‌شهر و محسن محسنی از قائم‌شهر به عناوین برتر دست یافتند.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

982 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس