ایجاد بازار‌چه‌های صنایع دستی و هنری در سوادکوه

پرینت
دبیر کمیته فرهنگی ستاد خدمات سفر سوادکوه خبر داد

ایجاد بازار‌چه‌های صنایع دستی و هنری در سوادکوه

دبیر کمیته فرهنگی ستاد خدمات سفر شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی از ایجاد بازار‌چه‌های صنایع دستی و هنری برای فصل تابستان خبر داد.

سید‌یوسف موسوی‌شیخ  در گفت‌وگو با خبرنگار سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه نیوز) و خبرگزاری فارس در شهرستان سوادکوه با اشاره به برگزاری جلسه کمیته فرهنگی ستاد خدمات سفر، گفت: شهرستان سوادکوه و سوادکوه‌شمالی از قطب‌های گردشگری هستند و با توجه به توانمندی‌های مختلفی که دارند می‌توانند از گذر‌گاه‌های تأثیر‌گذار گردشگری محسوب شوند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی با بیان اینکه تشکیل کمیته فرهنگی در اجرای طرح خدمات سفر در شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی شکل گرفته است، افزود: برنامه‌ریزی‌های کمیته فرهنگی ستاد خدمات سفر با هماهنگی ادارات و نهاد‌های عضو، برنامه‌ریزی و اجرایی می‌شود.

دبیر کمیته فرهنگی ستاد خدمات سفر شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی به برخی از برنامه‌های این کمیته اشاره و خاطر‌نشان کرد: بازدید از نمازخانه‌های بین راهی، توزیع کتاب و بسته‌های فرهنگی در سطح اماکن زیارتی و سیاحتی، نصب بنر‌های خیر مقدم در ورودی و خروجی شهرها بخشی از برنامه‌های ما را تشکیل می‌دهد.

وی از اطلاع‌رسانی اماکن گردشگری از طریق بروشور، ایجاد بازار‌چه‌های صنایع دستی و هنری خبر داد و اظهار کرد: جشنواره‌های بومی‌محلی و غذاهای بومی محلی و ایجاد فضای شاد و مفرح و سالم در پارک های جنگلی شهرستان با اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری با استفاده از ظرفیت هنرمندان بومی و محوریت ناحیه مقاومت بسیج از جمله برنامه هایی است که در فصل تابستان در سطح شهرستان شاهد برگزاری آن خواهیم بود.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

953 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس