امام جمعه موقت زیراب سوادکوه:محوریت گفتمان انقلاب اسلامی استکبار‌ستیزی است

پرینت
امام جمعه موقت زیراب سوادکوه:محوریت گفتمان انقلاب اسلامی استکبار‌ستیزی است

امام جمعه موقت زیراب سوادکوه، محوریت گفتمان انقلاب اسلامی را استکبار‌ستیزی ذکر کرد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، حجت الاسلام محسن قبادیان در خطبه‌های نماز جمعه زیراب سوادکوه با اشاره به اینکه در دنیا انواع استکبار وجود دارد که استکبار اقتصادی، استکبار علمی و استکبار سیاسی از انواع آن است، گفت: استکبار سیاسی تنها زاییده انقلاب اسلامی نیست و در قرآن کریم از فرعون به عنوان نماد آن نام برده‌شد.

امام جمعه موقت زیراب سوادکوه با بیان اینکه «فراماسونر» زاییده یهود و صهیونیسم است و نماد‌ها و جریان‌های آن بیانگر نماد‌های فرعون است، افزود: برای شناسایی استکبار باید ریشه‌های آن را شناخت و انبیا، امامان معصوم و بندگان صالح در برابر مستکبران ایستادگی کردند.

وی با اشاره به اینکه برخی از پیام‌های فضای مجازی برای استحمار و استعمار اذهان جوانان ما برای دست‌یابی به اهداف استکبار است، خاطر‌نشان کرد: سکوت در برابر استکبار باعث شراکت در ظلم آنان می‌شود و دشمنی ما با استکبار تا زمانی که در مسیر خود باشند، ادامه خواهد داشت.

قبادیان با اشاره به اینکه حضرت ابراهیم(ص) و پیامبر اسلامی(ص) به دلیل استکبار‌ستیزی آنان به عنوان اسوه معرفی شدند، اظهار کرد: ملت ایران در روز تعطیل و در گرما و سرما و با دهان روزه در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند و محوریت گفتمان انقلاب اسلامی، استکبار‌ستیزی است.

خطیب جمعه زیراب سوادکوه با بیان اینکه باید گفتمان انقلاب اسلامی را بفهمیم و برای ترویج آن تلاش کنیم، افزود: رژیم صهیونیستی، نجاست غیر‌قابل تطهیر است و به عنوان غده‌سرطانی باید محو شود.

وی حضور در راهپیمایی روز قدس را لبیک به امام راحل و مقام معظم رهبری توصیف کرد و با اشاره به اقتدار سپاه در بمباران مواضع داعش، گفت: ما امنیت و اقتدار امروز را شکر‌گذاریم و قدر آن را می‌دانیم.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

901 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس