امام جمعه شیر‌‌گاه سوادکوه‌شمالی خواستار شد؛ لزوم توجه مسؤولان به دغدغه‌های فرهنگی و معیشتی مقام معظم رهبری

پرینت
امام جمعه شیر‌‌گاه سوادکوه‌شمالی خواستار شد؛ لزوم توجه مسؤولان به دغدغه‌های فرهنگی و معیشتی مقام معظم رهبری

امام جمعه شیر‌‌گاه سوادکوه‌شمالی خواستار لزوم توجه مسؤولان به دغدغه‌های فرهنگی و معیشتی مقام معظم رهبری شد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه‌شمالی، حجت الاسلام محمد مهدوی در خطبه‌های نماز جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی با اشاره به اینکه گناه و بدی موجب آلودگی می‌شود و حضور در درگاه الهی با آلودگی شایسته نیست، گفت: آیات و روایات مختلف از عذاب درناک الهی خبر می‌دهند که فرا‌رسیدن این روز برای خدا، اندک و برای بشر طولانی است.

امام جمعه شیر‌‌گاه سوادکوه‌شمالی با بیان اینکه باید به رفتار و کردار خود توجه بیشتری داشته باشیم و سخن قرآن درباره قیامت و عذاب الهی برای اصلاح رفتار و کردار است، افزود: ماه رمضان فرصتی برای توجه به هشدار‌های الهی است تا از دروغ، تهمت و توهین دوری کنیم و دچار رو‌سیاهی در قیامت نشویم.

وی به انواع ظلم‌ها اشاره کرد و با بیان اینکه بسیاری از وظایف در خانه بر عهده مرد است و برخی هم به صورت مشارکتی است و مردان برای فعالیت در منزل باید از زنان خود عذر‌خواهی و تقاضا کنند، خاطر‌نشان کرد: حضور در راه‌پیمایی روز قدس، اعلام انزجار از ظالمان عالم است و حضور ملت در راهپیمایی روز قدس، پر‌شور‌تر از سال قبل برگزار می‌شود که بیانگر شعور ملت و پیشرفت هر‌ساله آنان است.

خطیب جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی به دغدغه‌های فرهنگی و معیشتی مقام معظم رهبری و لزوم توجه مسؤولان به این دغد‌غه‌ها اشاره کرد و برگزاری جلسات اقتصاد مقاومتی را به تنهایی کافی ندانست و اظهار کرد: سرپیچی از فرمان مقام معظم رهبری، همراه با عذاب الهی است.

مهدوی با گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای 7 تیر‌ماه، روحانیت را صبور‌ترین و مظلوم‌ترین افراد جامعه توصیف کرد و با اشاره به اینکه روحانیت همواره محرم اسرار مردم و پیشگام هستند، افزود: عده‌ای می‌خواهند که روحانیت اصیل، پیرو باشند ولی روحانیت اصیل باید پیشگام باشند.

وی روز قدس را هشدار به سلطه‌طلبان و زور‌گویان ذکر کرد و افزود: روز قدس هشدار برای مسلمانانی هم هست که دولت‌مردان آنان زیر سلطه امریکا و رژیم‌صهیونیستی هستند.

مهدوی با تقدیر از سپاه در بمباران مواضع داعش، گفت: موشک کمتر‌ین چیزی است که سپاه قدرتمند به دشمنان نشان داد و سپاه قدرتمند وارتش توانمند با افرادی که قصد شرارت را دارند به شدت برخورد می‌کند.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

955 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس