حضور 200 کشتی‌گیر مازندرانی در جام گرامی‌داشت شهدای ترور سوادکوه‌شمالی

پرینت
رئیس اداره ورزش و جوانان سوادکوه‌شمالی خبر داد

حضور 200 کشتی‌گیر مازندرانی در جام گرامی‌داشت شهدای ترور سوادکوه‌شمالی

رئیس اداره ورزش و جوانان سوادکوه‌شمالی از حضور 200 کشتی‌گیر مازندرانی در جام گرامی‌داشت شهدای ترور در این شهرستان خبر داد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه‌شمالی، یاسر ابراهیم‌زاده در حاشیه برگزاری مسابقات کشتی جام رمضان و شهدای ترور در شهرستان سوادکوه‌شمالی، گفت: برگزاری مسابقات کشتی جام رمضان و شهدای ترور با برنامه‌ریزی شهرستانی و حضور کشتی‌گیران این شهرستان و استان برگزار شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سوادکوه‌شمالی به وضعیت برگزاری این مسابقات اشاره و خاطر‌نشان کرد: مسابقات کشتی جام رمضان و شهدای ترور در سالن ورزشی مرحوم خبیری سوادکوه‌شمالی و با حضور ۱۰ تیم استانی و شهرستانی و بیش از ۲۰۰ کشتی گیر نونهال، نوجوان و جوان به‌مدت ۲ شب برگزار شد.

وی به اهداف برگزاری این مسابقات اشاره کرد و افزود: حفظ و تقویت سطح آمادگی کشتی‌گیران و افزایش انگیزه کشتی‌گیران پایه و ارزیابی سطح دانش مربیان و کشتی‌گیران حاضر در این مسابقات بخشی از اهداف برگزاری مسابقات کشتی جام رمضان و شهدای ترور در شهرستان سوادکوه‌شمالی بود.

ابراهیم‌زاده به گسترش فضای نشاط و شادابی و تقویت روحیه ورزشی با برگزاری مسابقات جام رمضان کشتی در سوادکوه‌شمالی خبر داد و خاطر‌نشان کرد: حضور مسؤولان مختلف در سالن برگزاری این مسابقات موجب آشنایی آنان از توانمندی‌های ورزشی و فرهنگی و مشکلات این حوزه می‌شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سوادکوه‌شمالی از وجود یک‌سالن تخصصی رشته ورزشی کشتی در شهرستان سوادکوه‌شمالی خبر داد و گفت: کشتی‌گیران سوادکوه‌شمالی علاوه بر سالن ورزشی تخصصی کشتی در چندین سالن ورزشی چند‌منظوره هم تمرین می‌کنند.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

953 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس