کشف 195 هزار عدد مواد محترقه و 2 تن چوب قاچاق جنگلی درشهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه شمالی

پرینت
کشف 195 هزار عدد مواد محترقه و 2 تن چوب قاچاق جنگلی درشهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه شمالی

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران از کشف 195 هزار عدد مواد محترقه در سوادکوه و فرمانده انتظامی سوادکوه شمالی از توقیف یک دستگاه خودروی وانت نیسان و کشف 2 تن چوب جنگلی قاچاق خبر دادند.

علیرضا باقری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، گفت: در پی کسب خبری مبنی ورود محموله مواد محترقه با یک دستگاه خودروی پراید از استان‌های همجوار به داخل شهرستان سوادکوه، موضوع در دستور کار فرماندهی انتظامی آن شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: در اجرای این ماموریت مأموران کلانتری 11 پل سفید شهرستان سوادکوه موفق شدند، خودروی حامل مواد محترقه را که از محور سوادکوه به سمت شهر در حال تردد بود، شناسایی و متوقف کنند.

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی مازندران اظهار کرد: در بازرسی از خودروی متهمان 195 هزار عدد انواع مواد محترقه قاچاق کشف شد و دو متهم این پرونده پس از دستگیری با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.

این مسؤول بیان کرد: مواد محترقه که نوعاً به صورت ترکیبی مورد استفاده قرار می‌گیرند، می‌توانند در اثر جابه جایی، حمل و نقل، حرارت، ارتعاشات صوتی و حتی ضربه‌ای کوچک منفجر شده و صدمات جبران‌ناپذیری را متحمل افراد کنند.

باقری در پایان از شهروندان خواست در صورت مشاهده هر گونه فعالیت غیرقانونی و موارد مشکوک مراتب را سریعاً به پلیس 110 اعلام کنند.

فرمانده انتظامی سوادکوه شمالی خبر داد

کشف 2 تن چوب قاچاق جنگلی در سوادکوه شمالی

فرمانده انتظامی سوادکوه شمالی از توقیف یک دستگاه خودروی وانت نیسان و کشف 2 تن چوب جنگلی قاچاق در این شهرستان،خبر داد.

شهرام دمساز  امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، گفت: در راستای حفظ منابع ملی و ادامه طرح مبارزه با قاچاق چوب مأموران انتظامی این شهرستان موفق به شناسایی یک قاچاقچی چوب در این شهرستان شدند .

وی تصریح کرد: مأموران با انجام تحقیقات پلیسی خودروی این متهم را در حین خارج کردن چوب از یکی از مناطق جنگلی این شهرستان متوقف کردند.

فرمانده انتظامی سوادکوه شمالی خاطرنشان کرد: در بازرسی از خودروی این متهم 2 تن چوب جنگلی قاچاق کشف و متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شد.

دمساز در پایان با اشاره به اینکه قطع درختان جنگلی به تاراج بردن منابع ملی کشور است ، از مردم خواست، در صورت برخورد با هرگونه موارد مشکوک، مراتب را در سریع‌ترین زمان با پلیس 110 در میان بگذارند.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

892 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس