نماینده مردم قائم‌شهر و سوادکوه در مجلس: اتحاد و انسجام ملی در برابر رفتار‌های آمریکا باید در دستور کار قرار گیرد/ لزوم عکس‌العمل دولت در برابر آمریکا به خاطر نقص برجام

پرینت
نماینده مردم قائم‌شهر و سوادکوه در مجلس:
اتحاد و انسجام ملی در برابر رفتار‌های آمریکا باید در دستور کار قرار گیرد/ لزوم عکس‌العمل دولت در برابر آمریکا به خاطر نقص برجام

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه‌شمالی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بیان عدم اعتماد و اطمینان به آمریکا در سخنان مقام معظم رهبری خواستار عکس‌العمل مسؤولان در برابر تحریم‌های جدید شد و گفت: اتحاد و انسجام ملی در برابر رفتار‌های آمریکا باید در دستور کار قرار گیرد.

عبدالله رضیان در گفت‌و گو با خبرنگار سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه نیوز) و خبرگزاری فارس در شهرستان سوادکوه با اشاره به مصوبه جدید «سنای» امریکا و تحریم‌های سخت علیه کشور، گفت: با نشست امریکا و عربستان و رفتار‌های امریکا، فعالیت‌های نسنجیده و خلاف عرف بین‌المللی آنان قابل پیش‌بینی بود.

نماینده قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه‌شمالی در مجلس شورای اسلامی به تذکر‌های مختلف رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره اعتماد به امریکا اشاره کرد و با اشاره به اینکه به بیان مقام معظم رهبری، تحریم‌های اخیر با روح و جسم بر‌جام منافات دارد، افزود: عدم اعتماد و اطمینان به امریکا بارها در سخنان مقام معظم رهبری بیان شد.

وی خواستار عکس‌العمل دولت، مجلس شورای اسلامی و هیأت نظارت بر برجام در برابر تحریم‌های مجلس سنای امریکا شد و خاطر‌نشان کرد: امریکا سال‌هاست که ایران را تحریم کرد و این تحریم‌ها تاثیر چندانی بر ملت ایران ندارد و ما هم ارتباطی با آنان نداریم.

رضیان به چرایی دشمنی امریکا با ملت ایران اشاره کرد و تحریم‌های اخیر آنان را به دلیل نیت‌های شیطانی و پلید آنان ذکر و اظهار کرد: امریکا هیچگاه ملت ایران را تحمل نمی‌کند و اتحاد و انسجام ملی در برابر رفتار‌های امریکا باید در دستور کار قرار گیرد.

نماینده قائم‌شهر و سوادکوه در مجلس شورای اسلامی، حضور ملت در راهپیمایی روز قدس را بیانگر تحقق سخنان امام راحل درباره اینکه «امریکا هیچ غلطی نمی‌تواند انجام دهد» توصیف کرد و گفت: حضور گسترده ملت ایران در روز قدس بیانگر آن است که امریکا هیچ غلطی در برابر ایران انجام نداد و ملت حامی رهبری هستند.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

953 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس