عضو سوادکوهی تیم ملی جوجیتسو خبر داد؛ عضویت 6 مازندرانی در تیم ملی جوجیتسو

پرینت
عضو سوادکوهی تیم ملی جوجیتسو خبر داد؛ عضویت 6 مازندرانی در تیم ملی جوجیتسو

عضو تیم ملی جوجیتسو از عضویت 6 مازندرانی در تیم ملی جوجیتسو ایران خبر داد.

محمد احمدی در گفت‌و گو با خبرنگار سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه (سوادکوه نیوز) و خبرگزاری فارس در شهرستان سوادکوه با اشاره به برگزاری پنجمین دوره بازی‌‌های داخل سالن و هنرهای رزمی آسیا در سال 2017 که در عشق‌آباد کشور ترکمنستان برگزار می‌شود، گفت: بازی های داخل سالن و رزمی آسیا 2017 از 26 شهریور تا 5 مهر‌ماه در شهر عشق آباد پایتخت ترکمنستان برگزار می شود.

وی با بیان اینکه اردوی اعضای تیم ملی جوجیتسو در تهران برگزار شد و 6 جوجیتسو‌کا از استان مازندران در این اردو حضور دارند، افزود: اردوی آمادگی تیم ملی جوجیتسو برای مسابقات آسیایی ترکمنستان و جهانی کلمبیا برگزار می‌شود.

عضو تیم ملی جوجیتسو از فعالیت سید‌امیر خوشبین به عنوان سر‌مربی،.حسام حسینی و داود خاکی به عنوان مربی در تیم ملی جوجیتسو خبر داد و خاطر‌نشان کرد: ۲ مرحله قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی انجام دادیم و آمادگی لازم برای حضور در میادین آسیایی و جهانی را داریم.

احمدی با اشاره به اینکه تیم جوجیتسو از تیم کاتا، تیم خاک و .تیم فایت(مبارزه) تشکیل شد که در بخش مبارزه عضو تیم ملی هستم، گفت: تلاش می‌کنم تا با استفاده از داشته‌ها و تجربیاتم، نتایج مناسبی را کسب کنم.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

955 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس