حضور 18 کشتی‌گیر و مربی سوادکوهی در جمع منتخبین استانی

پرینت
برای اول خرداد‌ماه

حضور 18 کشتی‌گیر و مربی سوادکوهی در جمع منتخبین استانی

18 کشتی‌گیر و مربی سوادکوه و سوادکوه‌شمالی در جمع منتخبین استانی تمرینات آماده‌سازی کشتی خرد‌سالان و اردوی متمرکز بزرگسالان قرار گرفتند.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، تمرینات کشتی آزاد آماده‌سازی خرد‌سالان و اردوی متمرکز استان مازندران برای کشتی‌گیران بزرگسال با حضور 136 کشتی‌گیر در روز پنجشنبه اول خرداد‌ماه در قائم‌شهر و بابلسر برگزار می‌شود.

شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی 18 نماینده در جمع این 2 گروه دارد که 10 نفر در اردوی متمرکز بزرگسالان و 3 نفر در تمرینات آماده‌سازی کشتی خرد‌سالان و 2 مربی برای آموزش در تمرینات خرد‌سالان و 3 مربی در رده بزرگ‌سالان حاضر هستند.

اردوی متمرکز بزرگسالان در خانه کشتی شهرستان بابلسر و تمرینات آماده‌سازی کشتی خرد‌سالان در سالن شهید وطنی شهرستان قائم‌شهر انجام می‌شود.

92 کشتی‌گیر در اردوی متمرکز بزرگسالان با 8 گروه وزنی و 44 کشتی‌گیر در تمرینات آماده‌سازی کشتی خرد‌سالان با 11 گروه وزنی حضور دارند.

سینا خلیلی و رضا رمضانی از زیراب و عرفان علیزاده از سوادکوه‌شمالی و 2 مربی برای آموزش در تمرینات آماده‌سازی کشتی آزاد خردسالان در سالن شهید وطنی قائم‌شهر و حمید خلیلی، مصطفی دامادی، سبحان محمد‌زاده و یک مربی از زیراب، وحید آهنگری، مرتضی گودرزی، مرتضی الهی، محمد‌جواد ابراهیمی، مهدی جوادی، عباس طحان و یک مربی از شهرستان سوادکوه‌شمالی و کیانوش نادری و یک مربی از پل‌سفید به عنوان نمایندگان هیأت‌های کشتی شهر‌های پل‌سفید، زیراب و شیر‌گاه در اردوی متمرکز کشتی‌گیران بزرگسال و تمرینات آماده‌سازی خردسالان هستند.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

901 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس