امام جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی:پیروزی چشمگیر جبهه مقاومت حاصل تنفر از جنايتکاران است/رسانه ملی به سودجویان انتخاباتی بها ندهد

پرینت
امام جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی:پیروزی چشمگیر جبهه مقاومت حاصل تنفر از جنايتکاران است/رسانه ملی به سودجویان انتخاباتی بها ندهد

امام جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی پیروزی چشمگیر جبهه مقاومت در برابر دشمنان را حاصل تنفر از جنايتکاران در روز قدس عنوان کرد.

امام جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی پیروزی چشمگیر جبهه مقاومت در برابر دشمنان را حاصل تنفر از جنایتگاران در روز قدس ذکر کرد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه‌شمالی، حجت‌الاسلام محمد مهدوی در خطبه‌های نماز جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی با اشاره به اینکه تهدید‌‌های قرآن برای کنترل بشر و دوری از گناه است، گفت: بیشتر‌ین بحث قرآن درباره خدا‌شناسی و صفات الهی است و اگر عقیده‌ها درست شود همه کار‌ها درست می‌شود و دوری از خدا، مشکل بشر امروز است.

امام جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی به تکیه حکومت‌ها به قدرت‌های سلطه‌گر اشاره کرد و با بیان اینکه نا‌آگاهی از قدرت الهی باعث تکیه بر قدرت‌های سلطه‌گر می‌شود، افزود: با مطالعه قرآن به عظمت الهی پی می‌بریم و از قدرتی هراس نداریم و در نزد الهی توبه کنیم که همه‌چیز در نزد خدا است.

وی به سخنان مقام معظم رهبری در جمع کارگزاران اشاره کرد و با بیان اینکه سخنان مقام معظم رهبری به عنوان نائب امام زمان بر همگان حجّت است، خاطر‌نشان کرد: ما در شرایط بسیار حساس قرار داریم و اشتباه در این زمان، جبران‌نا‌پذیر است و مردم را با کم‌کاری و الفاظ نا‌مطلوب از نظام جدا نکنیم و افرادی که روزی در انحراف نقش دارند و روزی در انتخابات برای دو‌قطبی‌کردن تلاش می‌کنند، نباید در رسانه ملی بها داده‌شوند.

مهدوی، حضور در راهپیمایی روز قدس را روز اعلام تولّی و تبرّی توصیف کرد و با بیان اینکه مردم با حضور در راهپیمایی روز قدس، دوستان را خوشحال و دشمنان را نا‌کام می‌گذارند، گفت: شکست غربی‌ها در جنگ سوریه، عراق و یمن و پیروزی چشمگیر جبهه مقاومت حاصل تنفر از جنایتگاران در روز قدس است.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

953 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس