امام جمعه پل‌سفید سوادکوه: حملات تروریستی اخیر کشور با آویختن طلا بر گردن شیطان توسط آل‌سعود مرتبط است

پرینت
امام جمعه پل‌سفید سوادکوه: حملات تروریستی اخیر کشور با آویختن طلا بر گردن شیطان توسط آل‌سعود مرتبط است

امام جمعه پل‌سفید سوادکوه، حملات تروریستی اخیر کشور را با آویختن طلا بر گردن شیطان توسط آل‌سعود و پیمان سقیفه مرتبط دانست.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، حجت‌الاسلام احمد قربانی در خطبه‌های نماز جمعه پل‌سفید سوادکوه با اشاره به شهادت حضرت علی(ع) و گرامی‌داشت شب‌های قدر، گفت: پیامبر گرامی اسلام، حضرت علی(ع) را برادر خود معرفی کرد و انکار کننده نزدیکی خود با حضرت علی(ع) را دروغگو خطلب کرد.

امام جمعه پل‌سفید سوادکوه با بیان اینکه نگاه و جهاد حضرت علی(ع) توحیدیث است، افزود: اعتبار حضرت علی(ع) در جنگ خندق و در کمک به اسلام و دوستی با پیامبر گرامی اسلام به دلیل اخلاص الهی ایشان بود.

وی به حمله تروریستی طرفداران امریکا و آل‌سعود در کشور اشاره کرد و با بیان اینکه این حرکت تروریستی به معنای ضعف حفاظت تعبیر نشود، خاطر‌نشان کرد: بدن قوی هم با نفوذ میکروب گاهی مریض می‌شود و ریشه این گونه حرکات تروریستی را باید در پرونده ننگین سقیفه جستجو کرد که خون‌های هم‌وطنان ما در اطراف مجلس شورای اسلامی با شقه‌شدن امت محمدی(ص) و آویختن طلا بر گردن شیطان توسط سعودی مرتبط است.

قربانی با اشاره به سخنان امام راحل و مقام معظم رهبری درباره حضرت علی(ع)، اظهار کرد: امام راحل، حضرت علی(ع) را قرآن ناطق، انسان نمونه، الگوی انسانیت و مظهر اسم اعظم معرفی کرد.

خطیب جمعه پل‌سفید سوادکوه با اشاره به لزوم پیروی از شیوه حکومت امام علی(ع)، افزود: حکومت اسلامی باید مانند امام علی(ع) برای ریشه‌کنی فقر در جامعه تلاش کند و مردم مانند حضور در انتخابات که باعث تثبیت و بیمه حکومت شد برای رفع فقر از جامعه به عنوان یک عیب، تلاش کنند.

قربانی، خواستار حضور روحانیون در همه تکایا برای آموزش احکام به مردم شد و خواستار همت مردم برای آموزش احکام در جامعه شد.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

892 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس