مدیر جهاد کشاورزی سوادکوه خبر داد؛ تعیین 120 روستای سوادکوه برای بررسی مجدد رفع تداخل

پرینت
مدیر جهاد کشاورزی سوادکوه خبر داد؛ تعیین 120 روستای سوادکوه برای بررسی مجدد رفع تداخل

مدیر جهاد کشاورزی سوادکوه از تعیین 120 روستای سوادکوه برای بررسی مجدد رفع تداخل و نقشه‌برداری از 20 روستا خبر داد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، علیرضا مرادیان صبح امروز در مراسم هفته جهاد‌کشاورزی شهرستان سوادکوه با تقدیر از حمایت‌ها و همکاری‌های فرماندار شهرستان سوادکوه، گفت: جهاد‌کشاورزی در موضوع اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال دارای جایگاه برتر است.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سوادکوه با بیان اینکه بخش کشاورزی از ستون‌های برنامه‌ ششم است، افزود: به موضوع‌های مادی، معنوی و تجهیزاتی جهاد‌کشاورزی کمتر توجه می‌شود و جهاد‌کشاورزی برای دست‌یابی به اهداف خود نیازمند حمایت همگانی است.

وی از فعالیت‌های کمیته رفع تداخل و تعیین 120 روستا برای بررسی جدید و نقشه‌برداری از 20 روستا خبر داد و خاطر‌نشان کرد: بیش از 5 هزار هکتار از زمین‌های موجود در اراضی شیب‌دار‌کم‌بازده برای استفاده کشاورزی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مرادیان از برنامه‌ریزی برای احداث باغ در اراضی شیب‌دار‌چند‌بازده در سوادکوه خبر داد و با بیان اینکه استفاده از این زمین‌ها در حدود 150 هکتار برای 7 روستا با اعتبار 40 میلیارد تومان در حال اجرایی‌شدن است، اظهار کرد: برای اختصاص مجوز آب به دهیاران توسط امور آّب شهرستان سوادکوه نیاز به همکاری داریم.

این مسئول از حمایت 10 میلیارد‌تومانی از تولید‌کنندگان در بسته رونق تولید شهرستان سوادکوه برای 50 طرح در قالب 148 نفر اشتغال‌زایی خبر داد.

عکس و همکاری با علیرضا ذاکری

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

892 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس