فرماندار سوادکوه خبر داد؛ افزایش 20 درصدی بودجه شهرستان سوادکوه

پرینت
فرماندار سوادکوه خبر داد؛ افزایش 20 درصدی بودجه شهرستان سوادکوه

فرماندار سوادکوه از افزایش 20 درصدی بودجه شهرستان سوادکوه در کمیته برنامه‌ریزی خبر داد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، عبدالجواد توحیدی‌مقدم صبح امروز در جمع مدیر و کارکنان و تولید‌کنندگان جهاد‌کشاورزی شهرستان سوادکوه با اشاره به اینکه آموزش زندگی اجتماعی و بهداشتی برای فرد و جامعه لازم است، گفت: منابع خوبی در شهرستان سوادکوه وجود دارد که نسبت به برخی از شهرستان‌ها وضعیت بهتری دارد.

فرماندار سوادکوه با بیان اینکه تب‌کریمه‌کنگو، زنگ خطر برای یاد‌آوری باشد، افزود: هفته جهاد کشاورزی هم یادآوری برای اطلاع‌رسانی فعالیتها و تلاش در این حوزه است.

وی با بیان اینکه باید برنامه‌ریزی شود که چه محصولاتی در شهرستان سوادکوه جواب می‌دهد تا پرورش یابد، خاطرنشان کرد: در سر‌شماری اخیر سخنرانی‌های مختلفی انجام شد که شاهد افزایش 10 درصدی جمعیت بودیم ولی جمعیت شهرستان سوادکوه به حدود 120 هزار نفر هم در تعطیلات افزایش پیدا می‌کند ولی بودجه و امکانات 45 هزار نفر جمعیت شهرستان سوادکوه موجود است.

فرماندار سوادکوه از افزایش 20 درصدی بودجه امسال شهرستان سوادکوه خبر داد و اظهار کرد: برای سال‌جاری بودجه شهرستان سوادکوه از سرانه شهرستانی کمیته برنامه‌ریزی استان مازندران  به 25 تا 28 میلیارد تومان افزایش پیدا می‌کند و علاوه بر بودجه کمیته برنامه‌ریزی، بودجه‌های دیگری هم به شهرستان ارسال می‌شود.

توحیدی مقدم با اشاره به اینکه همه ادارات و نهاد‌های شهرستان با هم به صورت زنجیری متصل هستند و جزیره ای نیستند، افزود:در انتخابات ۲۹ اردیبهشت ماه مردم یک بار دیگر به برنامه‌های دولت تدبیر و امید مهر تأیید زدند و دست بیعت دادند.

رئیس شورای اداری شهرستان سوادکوه با بیان اینکه در برنامه‌ریزی‌ها از کلی ‌گویی‌ها دوری کنیم و مشخص کنیم که در کجا قرار داریم و میخواهیم به کجا برویم، افزود: همه ادارات و نهادها جایگاه خود را برنامه ششم توسعه مشخص کنند.

وی بر لزوم ایجاد و تقویت تولید در خانه اشاره کرد و با بیان اینکه تولید کننده بزرگ هم در جای خود باید حمایت شود، افزود: منابع مالی و سرمایه های سر‌درگم جامعه باید مدیریت شود.

عکس و همکاری با رضا ذاکری

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

955 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس